Naga MarketsTim DraperAmerykański inwestor venture capital, Tim Draper, nadal wierzy w prognozę ceny bitcoina, którą wykonał w połowie kwietnia 2018 r. na imprezie blockchain Draper University. W tym czasie Draper powiedział, że uważa, iż ​​​​bitcoin może osiągnąć 250 000 USD do 2022 roku, a podczas wywiadu z Jade Scipioni z CNBC w tym tygodniu inwestor powtórzył swoją sześciocyfrową prognozę dla BTC. Kurs BTC/USD odbija w czwartek wzrastając w okolice 39 400 USD.

Bitcoin (BTC) zmierza w kierunku 250 000 USD – Tim Draper

Draper jest dobrze znany w społeczności kryptograficznej, ponieważ założył wiele firm działających w branży. Założył również organizacje takie jak Draper Fisher Jurvetson (DFJ), Draper University, Draper Venture Network, Draper Associates i Draper Goren Holm.Inwestor zasłynął z zakupu tysięcy bitcoinów (BTC) w lipcu 2014 roku z aukcji US Marshals Service, na której sprzedawano BTC pochodzące z rynku Silk Road. Wtedy Draper przewidywał, że BTC osiągnie 10 000 USD za monetę i ta prognoza się spełniła. To sprawiło, że ludzie zaczęli myśleć o Draperze jako wyroczni i naciskano na nową prognozę. Podczas wywiadu z Jade Scipioni z CNBC w tym tygodniu Draper powtórzył swoją prognozę 250 000 USD do 2022 roku.

Myślę, że w tym będę miał rację. Albo będę miał rację, albo naprawdę się mylę [ale] jestem prawie pewien, że to zmierza w tym kierunku – podkreślił.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) zmaga się z poziomem 40 000 USD

Notowania BTC/USD odnotowały 4,5% przecenę w środę i oddaliły się od poziomu 40 000 USD spadając do 38 000 USD. W czwartek kurs nieznacznie odbija ponownie wspinając się nad 39 000 USD. Jednak cena najpopularniejszej kryptowaluty w dalszym ciągu pozostaje w zakresie szerokiej konsolidacji 30 000 – 42 000 USD i dopiero trwałe wybicie w którąś ze stron powinno zaowocować utworzeniem silniejszego impulsu.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania ropy | usd notowania | eur usd | ranking brokerów forex | bitcoin cena wykres | kurs dolara australijskiego do pln | złotówka |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here