Naga MarketsSzczepan Bentyn opowie o Bitcoinie

W czwartek 6 lipca o godz. 16:00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu XTB Trading Club – jak zawsze w siedzibie XTB przy ul. Ogrodowej 58. Gościem specjalnym będą Szczepan Bentyn specjalizujący się w kryptowalutach oraz Bogusz Kasowski będący ekspertem w zakresie psychologii.


Dlaczego warto wziąć udział?

XTB Trading Club to cykliczne spotkania traderów z praktykami i profesjonalnymi inwestorami, podczas których uczestnicy mają okazję zapoznać się z gotowymi strategiami oraz różnymi podejściami do spekulacji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bogusz Kasowski zagłębi się natomiast w tematykę psychologii

Szczepan Bentyn będzie omawiał tematykę kryptowalut, a zwłaszcza Bitcoina. Temat jego wystąpienia to: “Co wpływa na ceny kryptowalut? Perspektywy dla Bitcoin, Etherum, Dash, Ripple i Litecoin”.

Natomiast Bogusz  Kasowski będzie mówił o psychologii inwestowania i strachu: Kiedy inwestorzy się boją? Jak tworzyć scenariusze rynkowe? Jak zminimalizować ryzyko transakcyjne? Praktyczne zastosowanie strategii inwestycyjnych

BIORĘ UDZIAŁ

Cykliczne spotkanie XTB odbywają się przy ulicy Ogrodowej 58 – w każdy czwarteK od 16:00 do 20:00. Więcej szczegółów pod linkiemConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here