Naga MarketsKryptowaluty przeżywają swój renesans. Po dynamicznych wzrostach wyceny BTC pod koniec 2013 roku i związanej z tym manii nastąpił długi okres ciszy kiedy Bitcoin nie był w stanie pokonać historycznych szczytów. Początek 2017 roku przyniósł ze sobą jeszcze większe i jeszcze bardziej dynamiczne wzrosty co na nowo rozpaliło emocje zwolenników kryptowalut, a także traderów poszukujących aktywów o ponadprzeciętnej zmienności…


W ślad za traderami ruszyli i brokerzy. Przykład eToro, które zebrało na swojej platformie prawdopodobnie największą społeczność ludzi aktywnie handlujących kryptowalutami czy choćby polskiego X-Trade Brokers, które wprowadziło w czerwcu aż pięć kryptoinstrumentów do swojej oferty jasno pokazuje trend, który najprawdopodobniej towarzyszyć nam będzie przez kolejne kwartały.

Kolejnym znanym podmiotem, który zdecydował się poszerzyć swoją ofertę o kryptowaluty jest Libertex. Od wczoraj klienci międzynarodowego brokera mogą kupować bądź sprzedawać kontrakty różnicowe oparte o wycenę Bitcoin oraz Litecoin.

To może Cię zainteresować: MT5 z nowym dostawcą płynności rynku kryptowalut

Adrew Nikolaev z Libertex komentuje rozszerzenie oferty następująco: W ostatnim czasie liczba ludzi gotowych zainwestować pieniądze w kryptowaluty rośnie w tempie geometrycznym. Decyzja o umożliwieniu handlu na Bitcoinie czy Litecoinie naszym klientom była naturalną odpowiedzią na powstały popyt ze strony naszych klientów. tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBlok po 22 – 7 lipca 2017: NZD/USD, EUR/CAD
Następny artykułBitcoin testuje wsparcie. Wolumen wspiera wybicie
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here