Naga MarketsBitcoin w weekend chwilowo spadał do poziomu 160 tys. zł, odrobią jednak większość strat. W poniedziałek BTC/PLN zyskuje około 2,5% i kosztuje  ponad 171 tys. zł, a zdaniem Sebastian Seligi, który jest analitykiem giełdy kryptowalutowej BitBay, bieżący tydzień ma zapowiadać się niezwykle interesująco.Bitcoin czeka ciekawy tydzień w związku z końcem miesiąca

– Podczas weekendu kurs BTC/PLN zdołał odrobić większość strat po ostatnich spadkach a sytuacja techniczna powoli stabilizuje się w okolicach poziomu 172 000 PLN. Nadchodzący tydzień zapowiada się bardzo interesująco, gdyż zbliża się powoli koniec miesiąca, tak więc część uczestników rynku będzie chciała rozegrać ją na swoją korzyść, co może sprzyjać zwiększonej zmienności – komentuje Sebastian Seliga, analityk giełdy BitBay.

Ponadto w trakcie najnowszego odcinka zaprezentowano informacje o nowych rynkach na giełdzie BitBay, czyli REEF i SWIPE.

Nie ma Cię na BitBay? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj! Link do rejestracji: https://auth.bitbay.net/registerJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułGPW: Podsumowanie informacji ze spółek, 27 wrzesień 2021 r.
Następny artykułNestmedic rozpoczyna proces certyfikacji urządzenia jako wyrobu medycznego
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here