Naga MarketsCena BTC wzrasta w czwartek o ponad 1700 dolarów. Fakt ten sprawił, że za jednego bitcoina znów zapłacić trzeba ponad 43 tysiące dolarów. Mimo to, kurs najstarszej z walut wirtualnych wciąż utrzymuje się w trendzie horyzontalnym pomiędzy 40 600 dolarów a 44 900 dolarów. Weteran rynku kryptowalut Tone Vays pozostaje jednak optymistycznie nastawiony i prognozuje wzrost notowań BTC.

Bitcoin odbił od średniej kroczącej 

Doświadczony trader i analityk Tone Vays czeka, aż Bitcoin przełamie kluczowy poziom i stanie się „super, super bykiem.”W swojej najnowszej projekcji wskazuje jednak, że bitcoin pokazuje obecnie mieszane sygnały. W kontekście ewentualnych spadków dostrzega on bowiem układ niższych wierzchołków i dołków.

– To jest niedźwiedzi obraz – wskazał dodając równocześnie, iż za potencjalnymi wzrostami przemawiać może z kolei fakt, iż odbiliśmy się absolutnie, pięknie od 128-dniowej średniej kroczącej, która właśnie zakręciła w górę.

– To jest byczy znak – przyznał.

Vays twierdzi, że byki na bitcoinie muszą wypchnąć wiodącą kryptowalutę powyżej kluczowego poziomu cenowego w wysokości 48 tysięcy dolarów, aby odzyskać swoje bycze momentum i zapoczątkować kolejny impuls wzrostowy.

– Czekam na przełamanie obszaru 48 000 USD, aby być super, super, super bykiem na bitcoinie. Możemy jednak obniżyć to do przełamania ostatniej średniej kroczącej. Nie jest to duże obniżenie, ale jednak obniżenie, w dół do 4700 USD – wskazał Vays dodając, iż to wszystko, czego potrzebuj na wykresie dziennym, aby być „super byczo nastawionym” do bitcoina.

invest

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig akcje opinie | akcje oncoarendi | kurs złotówki | orlen kurs | akcje cyfrowy polsat | datawalk akcje opinie | pgnig kurs akcji | w jakie akcje warto inwestować 2020 |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułMike Novogratz spodziewa się rajdu bitcoina (BTC) do końca roku
Następny artykułNotowania AUD/USD mogą spaść nawet do 0,65 – uważa Wells Fargo
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here