Naga MarketsRynek Bitcoina podczas wczorajszej sesji wygenerował sygnał sprzedaży schodząc pod strefę 10000 USD, wyrysowując nieznaczną korektę i kontynuował ruch spadkowy. Środowy scenariusz prowadzącego program „Poranek z Rynkami” Maksymiliana Bączkowskiego został niemal w pełni zrealizowany. Czy i dziś Bitcoin zachowa się zgodnie z jego oczekiwaniami?


Kurs Bitcoina odbije od 10000 USD?

Zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego rynek BTC spadł o około 250 USD mniej niż wczoraj oczekiwał, jednak jego prognoza wypełniła się niemal w całości. W chwili obecnej najbliższe wsparcie stanowi poziom 9760 USD.

Dzisiejsza sesja handlowa ma potencjał do dalszych wzrostów, jednak najpierw liczyłbym na wyciągnięcie ceny pod strefę oporu, delikatną korektę tworzącą wyższy dołek i wygenerowanie kolejnego ruchu wzrostowego pod strefę 10500 USD. Taki scenariusz wydaje się zasadny, jednak oczekuję na odpowiednią strukturę rynkową – powiedział prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułInwestorzy czekają na przemówienie prezesa Fed – komentarz poranny
Następny artykułLibra i Venus – nowa inicjatywa Binance, to dwa zupełnie różne projekty
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here