Naga MarketsRynek Bitcoina podczas wczorajszej sesji wygenerował sygnał sprzedaży schodząc pod strefę 10000 USD, wyrysowując nieznaczną korektę i kontynuował ruch spadkowy. Środowy scenariusz prowadzącego program „Poranek z Rynkami” Maksymiliana Bączkowskiego został niemal w pełni zrealizowany. Czy i dziś Bitcoin zachowa się zgodnie z jego oczekiwaniami?


Kurs Bitcoina odbije od 10000 USD?

Zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego rynek BTC spadł o około 250 USD mniej niż wczoraj oczekiwał, jednak jego prognoza wypełniła się niemal w całości. W chwili obecnej najbliższe wsparcie stanowi poziom 9760 USD.

Dzisiejsza sesja handlowa ma potencjał do dalszych wzrostów, jednak najpierw liczyłbym na wyciągnięcie ceny pod strefę oporu, delikatną korektę tworzącą wyższy dołek i wygenerowanie kolejnego ruchu wzrostowego pod strefę 10500 USD. Taki scenariusz wydaje się zasadny, jednak oczekuję na odpowiednią strukturę rynkową – powiedział prowadzący.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here