Naga Markets

Kurs BTC/PLN odbił od poziomu 50% zniesienia Fibonacciego ostatniej fali spadkowej i przymierza się do testowania najbliższego poziomu oporu technicznego zlokalizowanego na 225 809 PLN. Na niższych interwałach czasowych trwa konsolidacja ostatnich zysków przy obniżonej zmienności rynkowej. Na łamach Comparic24.TV, analityk Zonda, Sebastian Seliga zaprasza do analizy rynku kryptowalut.

  • BTC/PLN zatrzymał się na 50% zniesienia Fibonacciego całego impulsu wzrostowego od czerwca 2021 r.
  • W tym samym czasie para ETH/PLN zachowuje się nieco silniej odbijając do poziomu 18 tys. zł
  • Stosunek ETH/BTC sięga w tym tygodniu najwyższego poziomu od lutego 2018 r.Nie ma Cię na #Zonda? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj!

Link do rejestracji

Zobacz również inne audycje:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułCzym są GREEKS i jakie mają praktyczne implikacje
Następny artykułIslandia odcina moc górnikom BTC
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here