Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 250 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Od ostatniego wpisu kapitalizacja kryptowalut spadła o 20 mld dolarów, bitcoin wykonał krok do tyłu odbijając się w dół od 10k USD. Obecnie korekta ruchu wzrostowego od początku roku zniosła już połowę, dlatego poziomy mogą być atrakcyjne dla inwestorów długoterminowych. Ponadto cena znalazła się przy średniej 200-dniowej co zwyczajowo może oznaczać chęć odbicia. Poziom 8500 USD został już zauważony przez uczestników rynku i rozpoczął się powolny ruch w górę. W krótszej perspektywie być może cena BTC będzie realizować oRGR, wówczas wybicie prawego ramienia może oznaczać wzrost do ok 9500 USD. Po drodze będzie jeszcze poziom wynikający z największej korekty wzrostowej a więc ok 9270$. Przy 8500 usd jak na razie panuje niewielki wolumen, warto obserwować ten poziom, także w kontekście majowego halvingu.

btcusd

Chiliz

Dość ciekawie wygląda sytuacja tokena Chiliz czyli platformy która pozwala drużynom piłkarskim jak np. Juventus “emitować” tokeny dla kibiców. Technicznie po istnym rajdzie w pierwszej połowie lutego walor odpoczywa blisko 0,012 USD i mimo, że kurs CHZ oddał już ponad 61,8% wzrostu to wciąż byki mają nadzieje na powrót w bliskie okolice szczytu. Szeroki kanał spadkowy nie pozwala jednak na ruch, jednak walor na początku marca powraca powyżej pomarańczowej średniej EMA (200) a oscylator RSI utrzymuje się powyżej 50pkt. Zdecydowane wyjście powyżej 0,01270 pozwoli na rozbudowanie wzrostu, natomiast spadek poniżej niebieskiej linii 0,1111 to niestety prawdopodobny zwrot w kierunku dolnego ograniczenia kanału. Walor przeżywał już podobne odchylenia od szczytu np. w 4Q 2019 roku dlatego dopóki nie pojawi się silny popyt to kurs może swobodnie opadać nawet do ok 0,008USD. Warto zaznaczyć, że pod koniec marca ma odbyć sie premiera chiliz.net oraz marketplace.

chiliz

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here