Naga MarketsBitcoin odbija od 2-tygodniowych dołków. Crypto.com silnie w góręW trakcie poniedziałkowej sesji notowania Bitcoina testowały poziom 8630 dolarów, najniższy od dwóch tygodni. Kryptowaluta odbijała jednak od lokalnych minimów i zamykała dzień z zyskiem 2,12%, a we wtorkowe przedpołudnie dodaje do swojej wartości 0,15%, nie potrafiąc wybić jednak okrągłego poziomu 9 tysięcy dolarów. Na szerokim rynku kryptowalut przeważa dzisiaj kolor zielony, a liderem wzrostów jest Crypto.com, który rośnie w przeciągu ostatnich 24 godzin o ponad 6%.

  • Bitcoin po teście lokalnych minimów zwiększa swoją wartość
  • TOP20 altcoinów również prezentuje tendencje wzrostowe, a liderem aprecjacji jest wspomniany powyżej token CRO, sieci Crypto.com
  • Łączna kapitalizacja rynku cyfrowych aktywów zwiększa się o niespełna 1,8% do poziomu 254 miliardów dolarów

Bitcoin nadal konsoliduje, ważne wsparcie niezagrożone

Sytuacja na rynku BTC nie ulega większej zmianie od końca kwietnia. Co prawda w zakresie obecnej konsolidacji można obserwować ruchy w przedziale nawet dwóch tysięcy dolarów, w długoterminowej perspektywie kurs Bitcoina przesuwa się jednak bokiem, korzystając ze wsparcia, które wyznacza siatka średnich ruchomych oraz 61,8% zniesienia trendu spadkowego z początku roku.

Potwierdzeniem aktywacji sprzedających byłoby dopiero wybicie poziomu 8 tysięcy dolarów, gdzie obecnie przebiega między innymi 200-okresowa średnia krocząca.

Bitcoin pozostaje w konsolidacji. Źródło: Tradingview.com
Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Altcoiny na zielono, Crypto.com rośnie najsilniej

W gronie 20 największych altcoinów pod względem kapitalizacji dominują skromne wzrosty. Ether zyskuje 1,22%, a XRP rośnie o 0,8%. Liderem aprecjacji pozostaje token CRO, który zwiększa swoją wartość o ponad 6,5%, a w ujęciu ostatnich siedmiu dni oferuje stopę zwrotu rzędu 15% (najwyższą w omawianej grupie cyfrowych aktywów).

Kryptowaluta sieci Crypto.com rośnie nieprzerwanie piąty dzień z rzędu i w tym momencie jest najsilniejsza od 14 lutego 2020 roku, testując okolice 0,8 dolarów.

Coin360.com
Coin360.com

Aprecjację rynku kryptowalutowego potwierdza również powyższa mapa cieplna, zgodnie z którą wśród największych kryptowalut traci jedynie Bitcoin SV, Chainlink oraz LEO Token.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here