Naga MarketsBitcoin odbija od 2-tygodniowych dołków. Crypto.com silnie w góręW trakcie poniedziałkowej sesji notowania Bitcoina testowały poziom 8630 dolarów, najniższy od dwóch tygodni. Kryptowaluta odbijała jednak od lokalnych minimów i zamykała dzień z zyskiem 2,12%, a we wtorkowe przedpołudnie dodaje do swojej wartości 0,15%, nie potrafiąc wybić jednak okrągłego poziomu 9 tysięcy dolarów. Na szerokim rynku kryptowalut przeważa dzisiaj kolor zielony, a liderem wzrostów jest Crypto.com, który rośnie w przeciągu ostatnich 24 godzin o ponad 6%.

  • Bitcoin po teście lokalnych minimów zwiększa swoją wartość
  • TOP20 altcoinów również prezentuje tendencje wzrostowe, a liderem aprecjacji jest wspomniany powyżej token CRO, sieci Crypto.com
  • Łączna kapitalizacja rynku cyfrowych aktywów zwiększa się o niespełna 1,8% do poziomu 254 miliardów dolarów

Bitcoin nadal konsoliduje, ważne wsparcie niezagrożone

Sytuacja na rynku BTC nie ulega większej zmianie od końca kwietnia. Co prawda w zakresie obecnej konsolidacji można obserwować ruchy w przedziale nawet dwóch tysięcy dolarów, w długoterminowej perspektywie kurs Bitcoina przesuwa się jednak bokiem, korzystając ze wsparcia, które wyznacza siatka średnich ruchomych oraz 61,8% zniesienia trendu spadkowego z początku roku.

Potwierdzeniem aktywacji sprzedających byłoby dopiero wybicie poziomu 8 tysięcy dolarów, gdzie obecnie przebiega między innymi 200-okresowa średnia krocząca.

Bitcoin pozostaje w konsolidacji. Źródło: Tradingview.com
Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

Altcoiny na zielono, Crypto.com rośnie najsilniej

W gronie 20 największych altcoinów pod względem kapitalizacji dominują skromne wzrosty. Ether zyskuje 1,22%, a XRP rośnie o 0,8%. Liderem aprecjacji pozostaje token CRO, który zwiększa swoją wartość o ponad 6,5%, a w ujęciu ostatnich siedmiu dni oferuje stopę zwrotu rzędu 15% (najwyższą w omawianej grupie cyfrowych aktywów).

Kryptowaluta sieci Crypto.com rośnie nieprzerwanie piąty dzień z rzędu i w tym momencie jest najsilniejsza od 14 lutego 2020 roku, testując okolice 0,8 dolarów.

Coin360.com
Coin360.com

Aprecjację rynku kryptowalutowego potwierdza również powyższa mapa cieplna, zgodnie z którą wśród największych kryptowalut traci jedynie Bitcoin SV, Chainlink oraz LEO Token.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here