Naga MarketsGRAJ NA BTC DZIĘKI BROKEROWI TOPOPTION


Do analizy wykresów wykorzystywane są przede wszystkim:

  • Linie trendu
  • Poziomy wsparć i oporów
  • Podstawowe formacji analizy klasycznej (trójkąty, kliny, flagi, chorągiewki)
  • Podstawowe formacje Price Action (pin bar, inside oraz outside bar)
  • Zniesienia Fibonacciego do wyznaczania potencjalnych wsparć oraz oporów

Po miesiącach zaognionej debaty dotyczącej istotnych zmian protokołu odpowiedzialnego za działanie całego systemu Bitcoin, wreszcie udało się osiągnąć porozumienie. W efekcie cena wiodącej kryptowaluty zdecydowanie wzrosła – sugeruje to zwiększenie zaufania inwestorów co do najbliższej przyszłości waloru. Podczas spotkania w Hong Kongu obecni byli liderzy branży, prezesi przedsiębiorstw wydobywczych oraz giełd kryptowalutowych. Jednym z ustaleń jest między innymi przygotowanie nowego kodu Bitcoin Core do Lipca 2016 roku.

KE: „Chcemy zwiększyć kontrolę Bitcoina, gdyż korzystają z niego terroryści”

W efekcie w trakcie niedzielnej sesji notowania Bitcoina znalazły się bardzo blisko granicy 450.00. Po rozrysowaniu dołków styczniowo-lutowych wiele osób sądziło, że ponowne podejście pod wspomniany poziom będzie dosyć trudne. Pozytywne wydarzenia przełożyły się co prawda na wzrosty, jednak strefa nadal działa jako bardzo istotny opór:

BTCUSD D1
BTCUSD D1

Jeżeli chodzi o sytuację w szerszym ujęciu to wyraźnie widać, że wczorajsze rewelacje zdecydowanie podciągnęły notowania. Kolejny raz od listopada cena zatrzymuje się jednak pod progiem 450.00 (seria świec z długimi górnymi knotami). Warto obserwować więc rozwój sytuacji w poszukiwaniu sygnałów sprzedażowych:

BTCUSD W1
BTCUSD W1

INWESTUJĘ W BTCConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here