Naga MarketsBitcoin: Nowy model cenowy sugeruje, że BTC nie spadnie poniżej 39 000 USDNowe narzędzie łączące dwa najpotężniejszej wskaźniki wskazuje, że bitcoin musi kosztować przynajmniej 39 000 USD. Analityk William Clemente opublikował na Twitterze wykres minimalnej podaży, który nastraja optymistycznie w stosunku do BTC.

Nowy wskaźnik dla BTC/USD sugeruje minimalną cenę

W obliczu malejących rezerw giełdowych i spodziewanych w nadchodzących tygodniach dużych zakupów korporacyjnych, analitycy są niemal pewni wzrostu cen bitcoina.Dane o podaży niskiej płynności zostały połączone z popularnym i bardzo dokładnym modelem ceny bitcoina S2F (stock-to-flow), w celu wyznaczenia nowej, minimalnej cen dla BTC/USD.

Według Clemente, jest to cena minimalna oparta na deficycie bitcoina w czasie rzeczywistym. Poziom dolnej granicy cenowej w tym tygodniu wypada przy 39 000 USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

PlanB, twórca jednej ze składowych nowego wskaźnika, a mianowicie modelu S2F nadal obstaje przy prognozie 135 000 USD dla BTC na koniec roku. Warto dodać, że jest to „najgorszy scenariusz” dla tej kryptowaluty.

Sześciocyfrowego wyniku spodziewa się również analityk Bloomberg Inteligence, Milke McGlone. Uważa on, że wcześniejsze trendy BTC oraz malejąca podaż sugerują znaczny postęp w cenach, potencjalnie do 100 000 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy walut forex | theppro co to | wirtualna polska kurs akcji | akcje pgnige | prognozy kryptowalut | kurs lewa do złotówki | pkobp notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here