Naga Markets

Kurs BTC/PLN zanurkował w okolice poziomu 118 000 PLN i stamtąd właśnie strona popytowa nieśmiało rozpoczęła odbicie wzrostowe. Na razie rynek zdołał odrobić część strat i dwa razy przetestował poziom 140 000 PLN, ale takie ruchy rynkowe są oznaczane jako odbicie o charakterze korekcyjnym.

  • Bitcoin rozpoczyna bieżący tydzień od powrotu do spadków. BTC/USD i BTC/PLN w dół
  • Cena BTC ponownie poniżej poziomu 30 tys. dol.
  • Analityk giełdy kryptowalutowej Zonda, Sebastian Seliga, zaprasza na analizę techniczną rynku kryptowalutPoniedziałkowa sesja przynosi jednak powrót BTC i innych wiodących kryptowalut do spadków. Notowania Bitcoina ponownie znalazły się poniżej poziomu 30 tys. dol., natomiast Ethereum – druga kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej – spadł poniżej 2 tys. dol. Czy weekendowe odbicie było jedynie wzrostową korektą w trwającej bessie na rynku cyfrowych monet?

Bitcoin to niezależny system płatności pozbawiony centralizacji władzy, powstał po kryzysie w Stanach Zjednoczonych w 2008 roku. Wtedy właśnie Satoshi Nakamoto połączył wszystkie próby stworzenia jednolitego systemu w jedną całość

Nie ma Cię na Zonda? Załóż darmowe konto i zacznij inwestować jeszcze dzisiaj! Link do rejestracji: https://zondaglobal.com/pl/Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułWIG20 powraca do spadków. Rynek akcji zmaga się z barierą podaży
Następny artykułPrzychody Genomtec S.A. w I kw. 2022 r. wyniosły 15,8 tys. zł. Spółka industrializuje Genomtec®ID
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here