Naga MarketsTone Vays twierdzi, że shortowanie BTC jest dziś niebezpiecznym posunięciem. Chodzi mu o to, że kryptowaluta ma mocne fundamenty do wystrzału, a spadek niespodziewanie może szybko się skończyć i zacznie się nagłe odbicie.

  • Vays mówi, że sam marzy o zakupie BTC za 11 000 USD.
  • Uważa, że cena kryptowaluty może wkrótce nagle wystrzelić.

Tone Vays: bitcoin może nagle wystrzelić

Bitcoin (BTC) jest “zwyżkowy” w trzech kluczowych obszarach, a „idealne” wejście na rynek nie jest teraz niższe niż 11 000 USD, twierdzi popularny trader Tone Vays.

W najnowszej edycji swojej serii Trading Bitcoin na YouTube przedstawił optymistyczne prognozy dot. ceny kryptowaluty, która, jak twierdzi, nie ma teraz prawie żadnych cech, które zwiastowałyby spadek.

Analizując wykresy tygodniowe i dzienne, Vays zauważył, że nie ma powodu, aby spodziewać się znacznego spadku poza „korektę od jednej do czterech świec”. Dodał, że para BTC/USD konsoliduje. Nawet jeśli zakończy się to korektą w dół, idealnym miejscem na zakupy jest cena 11 000 USD. Niżej BTC ma już nie spaść.

Bitcoina pompują korporacje

Vays uważa, że cenę BTC mogą podnieść nowe zakupy korporacyjne. Nie jest w tym zdaniu odosobniony. Wielu analityków i handlowców wskazuje na ten sam czynnik i dodają oni, że nadchodzi przełom w kwestii kursu.

Do powyższego dochodzi gwałtowny wzrost zainteresowania kontraktami terminowymi opartymi na bitcoinie, co dodatkowo jeszcze wzmacnia zainteresowanie kryptowalutami ze strony instytucji.

Długookresowe wskaźniki uzupełniają ten obraz, z zachowaniem harmonogramu tzw. przepływu zapasów do przepływów, czyli słynnego modelu analizy ceny BTC, który zrównuje niejako kryptowalutę ze złotem i sugeruje, że kurs będzie w nadchodzących miesiącach mocno rósł. Do tego dochodzą dane dot. sieci, m.in. wskaźnik hash, który utrzymuje się blisko rekordowych poziomów. Zgodnie z obecnymi szacunkami trudność sieci pobije nowy rekord przy kolejnej korekcie za dwa dni.

Dziś za 1 BTC płaci się ok. 11 327 USD, co oznacza ok. 1-proc. korektę w skali doby. Przez ostatni tydzień BTC wzrosło jednak o ponad 7 proc.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here