Naga MarketsBitcoin nie powiedział ostatniego słowa. M. Bączkowski zakłada dalsze wzrostyBitcoin w czwartek testuje strefę 9400-9500 dolarów, gdzie przebiega istotny punkt oporu, kolejna wyznaczana jest na tegorocznych maksimach. Zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego obecna strefa nie będzie w stanie wyhamować dalszej aprecjacji, w związku z bardzo dużą siłą popytu oraz dynamiką ruchów wzrostowych. W krótkim terminie istotny będzie natomiast punkt wygenerowania impulsu wzrostowego na wykresie intraday (jednogodzinnym).

  • Dla kursu BTC poziom 8,7 tys. dolarów jest ostatnim potwierdzonym dołkiem w sekwencji ruchu wzrostowego
  • Tak długo jak poziom zostanie utrzymany pozycje długie na Bitcoinie są zasadne

Bitcoin z bardzo dużą dozą euforii pod koniec kwietnia

Patrząc z perspektywy wykresu godzinowego widać, że ostatnim potwierdzonym dołkiem w ramach silnej sekwencji wzrostowej jest strefa 8,7 tys. dolarów. Tak długo jak kurs BTC utrzyma te poziomy, prognozowanie dalszych wzrostów (na przykład po korekcie spadkowej) jest jak najbardziej zasadne – komentował na antenie Comparic24.tv redaktor Maksymilian Bączkowski.

Kurs BTC od środy zyskuje ponad 20% i testuje najwyższe poziomy od końca lutego. Bączkowski jak na razie nie widzi na rynku prób realizacji zysków przez inwestorów, w związku z czym dalsza aprecjacja w kierunku 10 tysięcy dolarów pozostaje niewykluczona.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMedicalgorithmics miał 4,28 mln zł zysku netto, 18,63 mln zł EBITDA w 2019 r.
Następny artykułOEX miał 20,2 mln zł zysku netto, 38,26 mln zł EBITDA w 2019 r.
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here