Naga MarketsBitcoin nawet w kierunku 400 tys. dol., uważa analityk Willy WooPopularny twitterowy analityk danych on-chain rynku kryptowalut Willy Woo twierdzi, że bitcoina znajduje się obecnie w “połowie drogi” do osiągnięcia historycznych maksimów i ma przed sobą potencjał wzrostu o kolejne 733%. W nowym odcinku programu What Bitcoin Did prowadzonym przez Petera McCormacka, zdradzał, że jego cel cenowy dla obecnego cyklu byka zaczyna się od poziomu 300 tys. dol.

  • Willy Woo w przeciwieństwie do PlanB nie zakłada sztywnego poziomu wzrostów bitcoina
  • Jego zdaniem granica ta cały czas się podnosi wraz z rosnącą akceptacją
  • Dlatego obecny cel rozpoczyna się od poziomu 300 tys. dol.

Bitcoin pokona 300 tys. dol., uważa Willy Woo

Zgodnie ze swoimi modelami wyceny Woo zakłada, że bitcoin przetestuje poziom 300 tys. dol., ale jest gotowy również na znaczne przebicie tego poziomu i podejście w okolice 400 tys. dol.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Im dłużej trwa ten rynek byka, tym wyżej sięga cel, a w tej chwili jest na dobrej drodze do przekroczenia 300 000 dol. – komentował Woo.

Odnosząc się do kontrowersyjnego modelu Stock-to-Flow (S2F) anonimowego analityka PlanB, który umieszcza bitcoina na poziomie 288 000 dol. w tym roku, Woo uważa, że cel ten powinien zostać bez problemu pokonany.

– PlanB siedzi ma swój model stock-to-flow, który daje twardą liczbę 288 tys. dol., a mój model mówi z kolei „nie obchodzi mnie to”. W miarę jak przybywa pieniędzy, ta linia idzie w górę. To ruchomy cel. Nawet ten cel, 288 000 dolarów zostanie pokonany. Bitcoin będzie zmierzał do 300, następnie 400, a ostatecznie i 500 tys. dol. – prognozował Willy Woo.

Popularny trader twierdzi, że w przeciwieństwie do innych zbywalnych aktywów, bitcoin dopiero zaczyna trafiać do bazy nabywców, co daje mu wyjątkowy potencjał wzrostowy.

– Bitcoin znalazł się na tej hiperbolicznej krzywej w górę, ponieważ ludzie go akceptując, więc obecnie można zobaczyć 50 000 więcej osób na blockchainie dziennie, przychodzących, aby kupić po raz pierwszy, więc oznacza to prawdopodobnie około 150 000 osób łącznie.. To naprawdę duża grupa ludzi skupujących każdy dołek, więc ruch w górę będzie kontynuowany – podsumował analityk.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania orlen | kurs dolara live | euro/usd | analiza | kurs dolara nbp prognozy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here