Naga MarketsW trakcie wtorkowej sesji notowania najstarszej i najpopularniejszych kryptowaluty osiągały 40-dniowe maksima, testując na giełdzie Bitfineex pułap $9300. Stabilne wzrosty z zeszłego tygodnia miały problem z pokonaniem okrągłego oporu na wysokości $9000, 24 kwietnia udało się to jednak bez większego problemu.

W tym momencie notowania poruszają się na najwyższych pułapach od 14 marca, kiedy BTC tracił $800 dolarów w przeciągu jednego dnia handlowego. Tegoroczny dołek rozrysowany został kilkanaście dni później (30 marca) na wysokości $6600 – od tej chwili Bitcoin zyskuje już 39%. Dzięki temu ponad pułap $400 miliardów powraca łączna kapitalizacja rynku kryptowalut, która w marcu i kwietniu poruszała się na powierzchni kilkumiesięcznych minimów.

Źródło: Coinmarketcap.com

Patrząc na wykres Bitcoina widać, że udało mu się pokonać kwietniową konsolidację poniżej $9 tys. i od razu przetestować 23,6% zniesienia Fibonacciego w okolicach poziomu $9300. Strefa pokrywa się z maksimami z drugiej połowy marca i jej ewentualne wybicie poprowadzi byki w kierunku podwójnego szczytu lutowo-marcowego, który jest obecnie ograniczeniem ruchów z 2018. Oczywiście po drodze BTC napotka jeszcze na kilka okrągłych, istotnych stref – takich jak $10, czy też $11 tys.

Źródło: Tradingview.com


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here