Naga MarketsPopularna kryptowaluta Bitcoin (BTC) podczas dzisiejszej sesji handlowej wykazuje tendencję do możliwości wykonania korekty ostatniego podejścia. W tym momencie BTC oscyluje wokół ceny 10720 dolarów, jednak nadal oczekiwane są wyższe poziomy, które mogą zostać osiągnięte relatywnie szybko. Oczekiwana jednak będzie jeszcze korekta przed finalnym wyjściem kryptowaluty – przynajmniej do poziomów najbliższej sekwencji. Spójrzmy zatem na wykres H1 Bitciona aby ocenić najlepszy scenariusz z porannego przeglądu rynków.


Bitcoin z celem powyżej 11 tys. USD

Podczas porannego przeglądu rynków poruszona została również tematyka najbardziej popularnej kryptowaluty Bitcoina (BTC), która podczas wtorkowych notowań oscyluje w bardzo wąskim zakresie cenowym 10700 – 10770 dolarów. Patrząc na wykres czysto z perspektywy technicznej widać, iż BTC w ostatnim czasie wykonał dość ważne podejście pod strefę oporu – widoczną na poniższym wykresie kryptowaluty. Strefa podażowa to zakres 11100 – 10900 dolarów, która powinna zostać na dniach przełamana.

wykres BTC H1 16.07.2019
BTC H1 16.07.2019

Jednak nim finalnie dojdzie do przełamania opisywanej strefy – dobrze byłoby, gdyby kryptowaluta wykonała zejście raz jeszcze w zakres 10500 – 10400 dolarów. Następnie oczekuje się wystosowania kolejnego impulsu wzrostowego zgodnie z obecnie budującym się sentymentem wzrostowym. Co prawda sytuacja nie jest jeszcze całkowicie wyklarowana pod względem wzrostów – jednak może stać się to w tym przypadku z dnia na dzień.

Dlatego zapraszamy do obejrzenia poniższego wideo, gdzie przegląd BTC odbywał się na żywo na codziennym przeglądzie rynków, który ma miejsce o godzinie 08:00 do godziny 08:55.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here