Naga Marketsmoneta BitcoinNa rynku kryptowalut widać wyraźne uspokojenie przed nadejściem weekendu. Bitcoin zyskuje skromnie w trakcie piątkowej sesji poruszając się pod poziomem 10,8 tys. USD, a najsilniejsze dobowe umocnienie notują Monero i Binance Coin rosnące o około 2%.


Bitcoin stabilnie pod ważnym oporem. Strefa podaży blokuje kurs BTC

Notowania BTC poruszają się cały czas w niedużej odległości od okrągłego poziomu 11 tysięcy dolarów, a górne knoty świec z bieżącego tygodnia sugerują, że opór należałoby traktować jako dwustudolarową strefę, a nie konkretny punkt na wykresie. W przedziale 10,8-11 tys. dolarów widać bowiem wyraźną reakcję podaży blokującej próby silniejszych wzrostów Bitcoina. Doprowadziło to do stabilizacji cen nie tylko w zakresie najstarszej z kryptowalut, ale również na szerszym rynku altcoinów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bitcoin kurs do dolara
Bitcoin zyskuje w piątek około 1%. Źródło: TradingView

Przed weekendem najlepiej radzi sobie Monero kontynuujące odbicie od tegorocznych minimów i w piątek testuje poziomy nad 77 dolarami, będące jednocześnie najwyższymi od dwóch tygodni. W ślady kryptowaluty podąża Binance Coin, będący jednak nadal ściśle powiązany z półrocznymi dołkami.

Więcej na temat sytuacji na rynku kryptowalutowym oraz o starcie rejestracji użytkowników przez giełdę cyfrowych aktywów Tokeneo w porannym programie Comparic24.tv opowiada jej prezes, Tomasz Rozmus:

“Giełda kryptowalutowa Tokeneo rozpoczęła rejestracje użytkowników na 10 dni przed startem. Wszyscy, którzy złożą wnioski i przejdą weryfikację między 5 a 15 września otrzymają pule darmowych tokenów TEO, które będą generować zyski z opłat transakcyjnych. Tylko pierwsze 1000 osób otrzyma darmową pulę tokenów – po 100 TEO zostanie dopisane do każdego konta” – komentuje Tomasz Rozmus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here