Naga MarketsBitcoin monetaW trakcie czwartkowej sesji Bitcoin traci niespełna 2%, a na rynku utrzymują się beztrendowe warunki i konsolidacji. Kolejny dzień z rzędu brakuje również znacznego obrotu oraz większych rąk wymieniających pomiędzy sobą zlecenia kupna i sprzedaży. Zdaniem Maksymiliana Bączkowskiego kurs BTC ma szansę wzrostu do 10,8 tys. USD, jeżeli jednak płytkość rynku będzie się utrzymywała, wtedy z każdym dniem zwiększa się ryzyko spadkowe.


Bitcoin celuje w 9,7 tys. USD, a następnie 10,8 tys. USD w drugim ruchu. Najpierw jednak wolumen

Redaktor Comparic24.tv w czwartkowej analizie Bitcoina utrzymuje swoje dotychczasowe prognozy – kurs BTC ma wzrastać najpierw do strefy oporu 9,7 tys. USD, a w kolejnym impulsie do 10,8 tys. USD, w tym celu niezbędne jest jednak wygenerowanie większego obrotu rynkowego, zbliżonego do tego z końcówki października. Bez potwierdzenia ze strony wolumenu rynek narażony jest na niespodziewane i impulsywne ruchy spadkowe lub wzrostowe, które są trudne w przewidzeniu.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Rynek BTC powinien rosnąć po wygenerowaniu jakiegokolwiek sygnału zakupowego na wysokości obecnych wsparć – albo lokalnych dołków albo głównej strefy wsparcia na wysokości 9 tysięcy USD” – twierdzi Maksymilian Bączkowski zachęcający do cierpliwości na rynku kryptowalutowym przed podjęciem decyzji zakupowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here