Naga MarketsW środowym przeglądzie rynków Maksymilian Bączkowski z Comparic24.tv prognozował podejście kursu BTC w okolice 11 tys. USD. Wcześniej jednak cena miała realizować krótkoterminowe wzrosty i korektę do linii trendu i dwa z powyższych założeń zostały w pełni zrealizowane. W tym momencie rynek czeka więc na silniejszy impuls wzrostowy i podejście co najmniej do 10,85 tys. USD.

„Jako, że założenie nie zostało w pełni zrealizowane, nadal czekamy na rozrysowanie ostatniej odnogi impulsu wzrostowego, gdzie targetem w dalszym ciągu pozostają okolice 11 tys. USD. Linia trendu cały czas jest respektowana i istnieje duży potencjał do wzrostu, który zaburzyć może jedynie wybicie ostatniego dołka na poziomie 10,4 tys. USD” – wyjaśnia Bączkowski.

Obecny układ wykresu godzinowego przypomina sekwencję „short squeeze”, gdzie duża ilość osób może szukać okazji do wejścia w krótkie pozycje na wysokości obecnych wsparć. Duzi gracze rynkowi mogą to wykorzystać do próby budowania negatywnego sentymentu, a następnie wyciągnąć wykres w górę, zostawiając w tyle inwestorów indywidualnych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here