Naga MarketsBitcoin na ważnym wsparciu. Kurs BTC może odbić do 7200 albo wrócić do 4400, uważa Bączkowski
Maksymilian Bączkowski

Podczas porannego przeglądu rynków Maksymilian Bączkowski zwraca uwagę na ważne, lokalne wsparcie rynku Bitcoina, w okolicach 5800 dolarów. Na jego podstawie wyznacza dwa scenariusze dla dalszych ruchów: wybicie poziomu otwiera drogę do zejścia w kierunku 4400 dolarów, natomiast jego utrzymanie miałoby pozwolić na ruch w stronę 7200 dolarów.


Bitcoin w górę, czy w dół? Wszystko zależy od reakcji ceny na poziom wsparcia

Wybicie obecnego zakresu wsparcia będzie oznaczało zasadę zmiany biegunów i test dolnego ograniczenia 4400 dolarów, natomiast utrzymanie i odbicie daje szansę przetestowania 7200 dolarów. W przypadku długich pozycji należy zakładać jednak bardzo wąskie zlecenie zabezpieczające z R:R wynoszącym 7:1 – komentował Bączkowski.

Bitcoin po niedzielnej przecenie o ponad 6% w trakcie poniedziałkowej sesji prezentuje niewielką zmienność rosnąć o zaledwie 0,7% i utrzymując się poniżej pułapu 6 tysięcy dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG20 traci na otwarciu 5%. Akcje CCC, PGE oraz Tauronu liderami spadków
Następny artykułPanika dominuje rynki. S&P 500 w dół ponad 3%, dolar i jen zyskują na niepewności
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here