Naga MarketsZdaniem redaktora Comparic24.tv, Maksymiliana Bączkowskiego, wykres Bitcoina znalazł się obecnie pod istotną strefą oporu intraday (wykres H1), która powinna wywołać płytką reakcję korekcyjną, otwierając następnie drogę w kierunku wzrostów. Ich krótkoterminowym celem jest poziom 10,4 tys. USD.

Bitcoin na wykresie H1. Zrzut ekranu z nagrania YouTube
Bitcoin na wykresie H1. Zrzut ekranu z nagrania YouTube

„W chwili obecnej rynek Bitcoina znajduje się na strefie oporu (…) mieliśmy impuls, czyli zejście, korektę i przynajmniej w teorii powinniśmy w dalszym ciągu schodzić. Liczyłbym na ruch w kierunku dołka, bez jego wybicia, czyli w okolice 9640 dolarów za jednego BTC. Target docelowy po takim wcześniejszym osiągnięciu dołka, wynikający z układu korekcyjnego, to byłby poziom 10400 dolarów. Dopiero wtedy rozstrzygnie się co dalej” – komentuje Maksymilian Bączkowski w trakcie porannej odprawy rynkowej w czwartek, 18 lipca 2019 r.

Pełna analiza dostępna jest w poniższym nagraniu:

Według prognozy Maksymiliana Bączkowskiego podejście pod docelowy poziom 10,4 tys. USD może otworzyć drogę do dalszych wzrostów (lokalne maksima nad 11 tys. USD) lub wywołać silniejszą reakcję korekcyjną, która przebije obecną strefę wsparcia zlokalizowaną na 9640 USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here