Naga MarketsBitcoin może spadać do 3,5 tys. USD, twierdzi Maksymilian Bączkowski (Comparic24.tv)Według Maksymiliana Bączkowskiego z redakcji Comparic24.tv kontynuacja spadków na rynku Bitcoina jest „nadal zasadna”. Po ewentualnej korekcie wzrostowej nie wyklucza deprecjacji nawet do okolic 3,5 tysiąca dolarów.


Bitcoin będzie nadal znajdował się pod presją sprzedających, może osuwać się do poziomów z początku 2019 r.

Podczas poniedziałkowego, porannego przeglądu rynku na antenie Comparic24.tv, Maksymilian Bączkowski mówił o zrealizowaniu krótkoterminowej pozycji długiej zakładającej podejście notowań pod poziom 6 tysięcy dolarów (która wypełniła się w niedzielny wieczór), w trakcie kolejnych sesji nie wyklucza jednak potencjalnej deprecjacji. Jego zdaniem, ta może celować nawet w poziomy z początku 2019 roku w okolicach 3,5 tysiąca dolarów zanim rynek ponownie mocniej odbije.

Jak na razie Bączkowski porzuca swoje prognozy wzrostu BTC w okolice 11-12 tysięcy dolarów, Bitcoin musi najpierw wyjść bowiem z fazy dynamicznych spadków i powrócić co najmniej nad poziom 6,5 tysiąca dolarów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKoronawirus: Banki centralne łączą siły by zapobiec recesji na świecie
Następny artykułCena złota wystrzeliłą w górę po decyzji Fed, XAUUSD nawet po 1570$
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here