Naga MarketsBitcoin może osiągnąć cenę 20 tys. dol., twierdzi analityk eToroBitcoin może osiągnąć cenę 20 000 dolarów, jednak tym razem jest trochę inaczej, tak twierdzi Simon Peters z eToro. Jest cała masa czynników wpływających na teraźniejszy wzrost cen z perspektywy ostatnich trzech lat, między innymi ogromny napływ inwestorów z wielkich instytucji takich jak notowane fundusze inwestycyjne, fundusze emerytalne oraz uniwersyteckie fundusze kapitałowe, co pokazuje, jak daleko bitcoin zaszedł.

  • Zbiory danych, które analizują siłę bitcoina, patrząc na dane z blockchainu, technologii u podstawy krypto, również dają mocne sygnały, tłumaczące ostatnie wzrosty cen
  • Poziom 20 000 dolarów jest ewidentnie następną barierą do przełamania dla bitcoina

Bitcoin w kierunku 20 tysięcy dolarów. Czemu tym razem ma się udać?

Od lipca, kiedy cena bitcoina przekroczyła 10 000 dolarów, co zostało ocenione jako ważny moment przez społeczność krypto, bitcoin dalej gromadzi inwestorów indywidualnych, którzy chcą się przekonać co bitcoin ma do zaoferowania.  Rzeczywiście, coraz więcej ludzi dołącza do eToro, żeby kupić bitcoin. Patrząc na pierwsze ruchy nowych kont na eToro globalnie, listopad jest na dobrej drodze do osiągnięcia największej liczby inwestycji w bitcoin od grudnia 2017 – twierdzi Simon Peters.

Poziom 20 000 dolarów jest ewidentnie następną barierą do przełamania dla bitcoina. Jeżeli przejdzie na ten poziom jeszcze w tym roku, co uważam za możliwe, to będziemy na niezbadanych wcześniej terytoriach, jako że wrażenia pozostają pozytywne. Dojrzałość bitcoina, dowiedziona różnorodnością jej inwestorów oraz wyczerpującymi i daleko sięgającymi zbiorami danych, sprawia, że możemy powiedzieć z pewną obawą, „ten raz jest inny”.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here