Naga MarketsNa wykresie bitcoina wieje znowu nudną, ponieważ cena kryptowaluty wpadła w “boczniaka”. Mimo tego Michael van de Poppe jest zdania, że BTC może osiągnąć pułap 16 000 USD. Jest jednak jeden warunek.

  • Znany analityk zastanawia się, co musi się stać, by BTC kosztowało 16 000 USD.
  • Jest ponoć jeden główny warunek.

Bitcoin po 16 000 USD?

Jak twierdzi analityk, obecny wąski zakres kursu “dezorientuje większość traderów, ponieważ nie wskazuje na żaden kierunek”.

Zdaniem van de Poppe dziś to “poziom 11 800 USD to kluczowy obszar, którego nie udało się przebić w poprzednim miesiącu”.

Teraz jednak, jeśli cena bitcoina utrzyma wsparcie między 8 850-9 300 USD, zasugeruje to dalszą hossę. Jeśli jednak kurs spadnie poniżej, realna jest dalsza korekta w kierunku 7400 USD. Nie przekreśli to jednak ewentualnej bańki w 2021 r.

Rzeczywiście, ruchy obserwowane w 2016 roku były bardzo podobne do obecnej akcji cenowej. Jeden duży wzrost w górę, po którym cena bitcoina zalicza korektę i zaczyna poruszać się w zawężającym się zakresie – dodaje ekspert. – Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut wykazuje zdrową korektę na rynku z tendencją wzrostową – twierdzi.

Jak uważa, jeśli “cena bitcoina skonsoliduje się i przekroczy 11 800 USD, potencjalny cel w wysokości 16 000 USD jest możliwy.”

Krótki termin

Teraz, jeśli rynek chce popchnąć cenę bitcoina, konieczne jest przebicie 11 000 USD. Jeśli kurs odbije się od tego poziomu, “jest bardzo prawdopodobne, że nadal będą miały miejsce ruchy ograniczające zakres i możliwe będzie zamknięcie luki CME na poziomie około 9 600 USD.”

– Z drugiej strony, jeśli cena bitcoina spadnie poniżej 10 000 USD, prawdopodobna jest dalsza korekta w kierunku kluczowego pivotu około 9 500 USD. To gwarantuje zamknięcie luki CME i sprawdzenie podstawowego poziomu tygodniowego – dodał.

Poppe po raz kolejny zapewnia jednak, że “niemniej jednak taka korekta byłaby nadal klasyfikowana jako zdrowa korekta na rynku zwyżkującym.”

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here