Naga MarketsBitcoin może Cię uratować przed zagładą walut fiat, uważa Max KeiserWeteran z Wall Street i popularyzator Bitcoina, Max Keiser mówi, że BTC  ratuje inwestorów przed utratą wartości z powodu nadmiernego drukowania pieniędzy. Według jego ostatniej prognozy, Bitcoin do końca roku będzie kosztował ponad 200 000 USD.

  • Lawina walut fiat napływających do sytemu ma zniszczyć światową gospodarkę
  • Brakuje rozwiązań, które mogą powstrzymać katastrofę
  • Bitcoin może być rozwiązaniem, jeśli chcesz przetrwać

Bitcoin zabezpieczeniem przed zagładą walut fiat

Keiser w wywiadzie dla Cambridge House International powiedział, że wierzy, iż lawina waluty fiducjarnej, która wejdzie do systemu finansowego w Stanach Zjednoczonych i za granicą, spowoduje nieuniknione szkody w gospodarce światowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
– To jest wodospad Niagara gotówki, która wchodzi do systemu, a Ty jesteś w beczce i zmierzasz na skraj wodospadu. Dochodzimy do punktu, w którym jesteśmy teraz w Ameryce, gdzie beczka przekroczyła krawędź i teraz spada w dół wodospadu Niagra lecąc w stronę skał – powiedział Keiser.

– Pytanie brzmi: co może powstrzymać beczkę przed upadkiem i rozbiciem się o skały? Nie ma jednej dobrej odpowiedzi, ponieważ na przykład może nastąpić gwałtowne zamrożenie i  Niagary przestanie spadać zatrzymując przy tym beczkę. Może przylecieć helikopter i wydostać Cię z tej beczki, co pozwoliłoby uniknąć śmierci. Jakie jest na to prawdopodobieństwo? Powiedziałbym, że nie jest to zero absolutne, ale bardzo tego bliskie – kontynuował Keiser.

Weteran z Wall Street mówi, że inwestorzy mają jedną opcję wyjścia z upadającego systemu monetarnego i ochrony swojego bogactwa – i to poprzez przerzucenie się na Bitcoina.

– Mamy Bitcoina, który jest teraz w parabolicznym ruchu – ludzie uciekają przed płonącym ogniem, jakim jest ognisko walut fiducjarnych, które napędzają system. Jakie jest prawdopodobieństwo, że to się zmieni i odwróci? Powiedziałbym, że nie jest to zero absolutne, ponieważ nigdy do końca nie wiadomo… ale jest bardzo bliskie zeru… – zastanawia się Keiser.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

Upadek jednego z banków centralnych napędzi popyt na BTC

Keiser w pierwszym tygodniu stycznia przewidywał zawirowania w makroekonomii. Spodziewa się on, że jeden z głównych banków centralnych upadnie w tym roku.

– Zamierzam przyjąć 220 000 USD za bitcoina jako cel na 2021 r., co przyniosłoby nam wycenę rynkową rzędu 4 bilionów USD, co moim zdaniem jest dobrym celem na 2021 r. Mamy zamiar dogonić złoto – wyjaśnił. – Myślę, że katalizatorem będzie, jak powiedziałem, upadek jednego z głównych banków centralnych – dodał i powiedział, że czeka nas dodruk na skalę tego z czasów Republiki Weimarskiej.

– Jednym z moich przewidywań jest upadek jednego z głównych banków centralnych na świecie w 2021 r. Są one mocno lewarowane… – dodał. – Te banki są lewarowane w stosunku 50, 60, 70 do jednego… Jeden z nich upadnie w 2021 roku i to rozpocznie lawinę. Chodzi o spadki [wartości] pieniędzy papierowych, a głównym beneficjentem tego będzie bitcoin. To jeden z katalizatorów wzrostu cen [Bitcoina] w 2021 r. – prognozuje.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: biomed lublin gpw | analiza btc | sp500 | bitcoin cash prognozy | kursy walut forex | usd pln |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here