Naga MarketsBitcoin: Mariah Carey kupuje BTC, zachęcając fanów do nauki inwestowania
Mariah Carey – amerykańska piosenkarka uhonorowana nagrodą Grammy

Bitcoin wraz z innymi kryptowalutami po raz kolejny przebija się do mainstreamu za sprawą ikony popu Mariah Carey. Artystka uhonorowana nagrodą Grammy we wtorkowej wiadomości wideo do swoich 10,2 milionów zwolenników na Instagramie, ogłosiła, że współpracuje z giełdą kryptowalutową Gemini, wspierając Bitcoina, pomagając przy tym kobietom o różnym kolorze skóry w ich dążeniu do stopni STEM – szerokiej kategorii edukacyjnej, która odnosi się do nauki, technologii, inżynierii i matematyki.

  • Bitcoin: Ikona popu Mariah Carey jest najnowszą gwiazdą, która promuje BTC, współpracując z giełdą Gemini
  • Kryptowaluty: Carey podziękowała Cryptopedii, darmowej platformie edukacyjnej Gemini, za nauczenie jej inwestowania w cyfrowe aktywa
  • Osoby korzystające z linku polecającego gwiazdy, wesprą organizację Black Girls Code, która zapewnia edukację afroamerykańskich dziewcząt
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Bitcoin i giełda Gemini wspiera organizację non-profit

W wideo Carey potwierdziła, że inwestuje w Bitcoina poprzez platformę Gemini. Dała również swoim fanom kod polecający, pozwalający na zakup BTC o wartości 20 dolarów.Użytkownicy, którzy zarejestrują się poprzez link polecający i rozpoczną handel na Gemini, przyczynią się bezpośrednio do Black Girls Code, organizacji non-profit, która zapewnia edukację technologiczną dla afroamerykańskich dziewcząt.

W opublikowanym wideo Carey podziękowała Cryptopedii, darmowej platformie edukacyjnej Gemini, za nauczenie jej inwestowania w kryptowaluty.

– Czy wiesz, że nie musisz kupować całego Bitcoina, aby inwestować? W rzeczywistości możesz kupić jego część nawet za 5 dolarów – powiedziała w swoim wystąpieniu Carey, zachęcając swoich fanów.

Celebryci promują kryptowaluty

Podczas gdy inwestorzy, którzy wcześniej promowali Bitcoina, byli uważani za wizjonerów, dziś nie dziwi już widok gwiazdy polecającej giełdę kryptowalut. Zwłaszcza że rynkiem cyfrowych aktywów coraz częściej interesują się główne instytucje finansowe, a duży segment rynku jest pod silnym wpływem zachęt płynących z ust celebrytów.

We wrześniu, ankieta Morning Consult przeprowadzona wśród 2200 dorosłych osób w Stanach Zjednoczonych wykazała, że 45% posiadaczy kryptowalut chętnie kupiłoby nowe cyfrowe aktywo, jeśli jest ono wspierane przez kogoś sławnego.

Celebryci stali się bardzo wpływowi na wschodzącym rynku niezamiennych tokenów (NFT), który tylko w tym roku przyciągnął inwestycje rzędu miliardów dolarów. Pomimo medialnego szumu, współtwórca Ethereum, Vitalik Buterin, wierzy, że celebryci mogą popchnąć rynek NFT w kierunku istotnych społecznie celów, przysługując się całej społeczności.

Autor poleca również:Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here