Naga MarketsDziewięciu celebrytów życzyło bitcoinowi wszystkiego najlepszego z okazji dwunastych urodzin, mimo że niewiele wie o kryptowalutach. O co chodzi?

  • Dziewięciu celebrytów życzy BTC wszystkiego najlepszego z okazji dwunastych “urodzin”.
  • Chodzi o video nakręcone przez Halborn, która to firma promuje bezpieczeństwo na rynku BTC.

Bitcoin i celebryci

Dziewięciu celebrytów z profilami na sponsorowanej platformie do udostępniania filmów Cameo opublikowało wiadomości, w których życzył bitcoinowi (BTC) wszystkiego najlepszego z okazji dwunastej rocznicy powstania. Chodzi dokładnie o rocznicę opublikowania 31 października 2008 r. manifestu Satoshi’ego Nakamoto, w którym ten przybliżył temat kryptowaluty szerzej publiczności.

Filmy zostały opłacone przez firmę zajmującą się bezpieczeństwem na rynku kryptowalut Halborn i występują w nich znane postaci z Hollywood, muzycy i komicy, w tym David Hasselhoff, Charlie Sheen, Carole Baskin, Charlamagne Tha God, Gilbert Gottfried, Doug Benson, Hassan Johnson, Soulja Boy i RZA.

Większość celebrytów po prostu życzy kryptowalucie wszystkiego najlepszego. Są jednak wyjątki. Charlamagne Tha God wątpi np. czy zdjęcia, które znalazł podczas wpisywania w Google hasła „Satoshi Nakamoto”, faktycznie przedstawiają twórcę BTC. Zapewne zobaczył on Doriana Nakamoto, który najczęściej pojawia się wyszukiwaniach Google, gdy poszukujemy „Satoshiego Nakamoto”. To za sprawą słynnego śledztwa medialnego, które chciało wytropić twórcę BTC.

Z kolei Charlie Sheen pochwalił Satoshiego Nakamoto i wyraził podekscytowanie możliwością zainwestowania w BTC – oczywiście, gdy tylko znajdzie pracę. Przyznał, że ma niewielką wiedzę na temat kryptowalut.

Gwiazda “Słonecznego patrolu” odważnie twierdził, że to on wynalazł bitcoina.

– Chciałbym powiedzieć światu […], że bitcoin nie został wymyślony przez Satoshi’ego Nakamoto. Bitcoin rozpoczął się od „The Hoff”. Ja, David Hasselhoff, wynalazłem bitcoina i zamierzam zachować to, co wiem o bitcoinie w tajemnicy – powiedział, choć my wiemy swoje – za projektem stoi Chuck Norris.

Start BTC

Dokładnie 31 października 2008 r. Nakamoto opublikował swój manifest, w którym opisał projekt BTC. Sam blok genesis jego sieci kryptowaluty został wydobyty dopiero 3 stycznia 2009 roku, więc obchodzenie rocznicy powstania cyfrowej waluty jutro jest lekko kontrowersyjne.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here