Naga MarketsbitcoinKryptowaluty to rozproszony system oparty na kryptografii oraz technologii blockchain, cały rynek jest dziś wart ok 220 mld$. W analizach cyklu kryptotrading, będziemy przyglądać się najpopularniejszym walutom a nadarzające się okazje możesz wykorzystać handlując na giełdzie BitBay.


Bitcoin

Giełdowa panika udziela się także na rynku kryptowalut, tokeny tracą jak okiem sięgnąć. Bitcoin również spada i z hukiem przełamuje ostatni poziom wsparcia 8500 dolarów. Przez to poziom 200-sesyjnej średniej kroczącej zostaje przełamany razem ze zniesieniem 50%. Spadkom towarzyszy wzmożony wolumen co potwierdza negatywną wymowę. W krótkim terminie takie wyładowanie w dół może być okazją do kupna przecenionych bitcoinów, wszak oscylator RSI spada grubo poniżej 20 pkt a takie okresy wiązały się z choć chwilowym odreagowaniem.

Obecnie BTCUSD formuje pinbar na interwale H4, lekko naruszając ostatnie lokalne dołki. Może to wygenerować chęć odbicia potencjalnie do właśnie 8,5k USD czyli maksymalny zasięg ostatnich korekt wzrostowych. Brak popytu może spowodować w kolejnej fali spadkowej powrót do bazy czyli okolic 7 tyś dolarów.

btcusd

Chainlink

Ciągle nieźle na tle rynku wygląda Chainlink. Tutaj ważą się losy trendu i póki co nadal “trzyma” linia trendu pociągnięta od dołka na początku roku. Trudno jednak by token poruszał się inaczej niż cały rynek i przy spadku bitcoina zobaczymy i spadek na tym walorze. W przypadku odbicia na szerokim rynku, byłby to kandydat do wzrostu a ruch z 5 dolarów do 3,5 obecnie wygląda podobnie jak ten z lutego. Dodatkowo niewielka dywergencja wskaźnika z ceną na korzyść kupujących. Być może szykuje się tu odbicie lub nawet powrót do 5 USD. Poziom zysku do ryzyka jest obiecujący, a załamanie kursu i spadek poniżej 3,50 na dniu to negacja scenariusza.

chainlink

Pozostałe analizy znajdziesz pod hashtagiem: #kryptotradingConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here