Naga MarketsKliknij po więcej informacji

W samym tylko sierpniu rynek kryptowalut zyskał 84% swojej wartości. Te niemal kosmiczne wartości powodują, że niewielu doświadczonych traderów zaskoczonych jest obecną przeceną. W rzeczywistości w której nie wiemy co stanie się z giełdami kryptowalut w Chinach, wiele cenionych w branży nazwisk prognozuje koniec spadków. 


Te artykuły również Cię zainteresują
Tak jak przez cały sierpień wiele kryptowalut walczyło o palmę pierwszeństwa, tak w ostatnich dniach wszystkie zgodnie nurkują. Każdy przypadek tych spadków wyrywa sporą lukę w ogólnej wycenie całego rynku. Spójrzcie jak zgodnie porusza się pięć najpopularniejszych kryptowalut: 

Spójrzmy na technikę…

Dla tych wszystkich, którzy martwią się o swoje stop lossy mam dobrą wiadomość. Przyglądając się wykresom Bitcoina oraz Ethereum można zauważyć, że wsparcia na wykresach są tuż za rogiem:

Cóż, każdy analityk inaczej rysuje swoje linie. Niemniej jednak bazując na danych historycznych przychylam się do stwierdzenia, że już niedługo ujrzymy dno w obu przypadkach. Jak zawsze – ostrzegam przed zbytnią pewnością siebie na rynku! Zwłaszcza tak zmiennym jak rynek kryptowalut.

Co myśli społeczność?

Przed wejściem w długie pozycje warto zaczerpnąć języka u doświadczonych traderów. Jak dotąd jeden z najpopularniejszych inwestorów na eToro, @Jaynemesis podchodzi do rynków z pewną rezerwą. Dzisiejszego ranka zdołał zamknąć kilka niewielkich pozycji z zyskiem. Jak sam pisze, miały one na celu zbalansowanie ryzyka całego portfela w związku z chińską niepewnością. 

Śledzę również poczynania naszego Pirata. @4exPirate jest jak dotąd jednym z najbardziej zyskownych traderów eToro. Pomimo faktu, że na rynku kryptowalut jest nowicjuszem to wydaje się, że ma talent do kryptohandlu. Dawid pozostaje w shortach na BTC pomimo tego, że 92% eTorian trzyma długie pozycje.

Kopiuj pozycje Dawida wykorzystując platformę eToro

Co jeszcze?

Niewiele. Korea Północna ponownie testuje swoje rakiety, a rynki kasowe wydają się tego nie zauważać. Jeśli pominąć niewielkie osłabienie się dolara amerykańskiego, inwestorzy w żaden sposób nie zareagowali na ten kolejny akt agresji. Ceny złota nawet lekko spadły po tym teście.

Wczorajsze oświadczenie Bank of England dodało paliwa bykom na GBP/USD. Para wyraźnie zyskuje i znajduje się na najwyższych poziomach od pamiętnego referendum w sprawie Brexitu:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here