Naga MarketsKoniec hossy na kryptowalutach coraz częściej brany jest pod uwagę przez część analityków. Bańka spekulacyjna w której jesteśmy w tej chwili nie do końca odpowiada tej, która miała miejsce w 2017 roku. Wejście dużych instytucji oraz promowanie walut cyfrowych przez sławne osoby powoduje, że trudne jest do przewidzenia w jakiej fazie w tej się znajdujemy. Biorąc pod uwagę wszystkie scenariusze warto mieć przygotowany plan na każdy z nich.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bitcoin. Czy to koniec hossy?

Gdyby okazało się, że to koniec wzrostów warto wziąć pod uwagę realizację większej części zysków i ucinanie pozycji. Być może dobrą strategią było by odkupienie na dołku licząc na odbicie „zdechłego kota”. Jeśli zakup kryptowalut był przez Ciebie kontrolowany i nie przeinwestowany to łatwiej podjąć decyzję. Jeśli jednak pieniądze włożone w inwestycje zachwieją Twoją finansową stabilnością to bronienie strat nie ma tu większego sensu.

A jeśli to tylko korekta

Jeśli okazało by się, że to tylko korekta, a historia pokazała, że przy poprzednich bańkach były już korekty ponad 40%. W takim wypadku zakupy są jak najbardziej wskazane. Oczywiście rozsądne zakupy za środki, które możemy stracić i w żaden sposób ich strata nie wpłynie na naszą dotychczasową egzystencję.

W bessie też można zarobić

Rozważania nad tym, czy to koniec czy nie, nie zwalnia nas od myślenia co zrobimy, kiedy będzie bessa. Prędzej czy później znajdziemy się w „rynku niedźwiedzia”. Będzie to czas na głębsze analizy, szukania fundamentów w projektach, stawianiu na poszerzanie wiedzy i naukę. Poza tym będzie to dobry okres na kumulację naszych ulubionych kryptowalut i wyczekiwanie kolejnej hossy.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: mercator gpw | dow jones wykres | ropa kurs | pkp cargo kurs | jsw akcje forum | notowania dax | lotos kurs |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here