Naga MarketsBitcoin już w 2021 r. osiągnie kapitalizację rzędu biliona USD Mike McGlone, starszy strateg ds. surowców w Bloomberg Intelligence, uważa, że ​​bitcoin jest na dobrej drodze do osiągnięcia kapitalizacji rynkowej o wartości 1 biliona USD.

  • Ekspert Bloomberga jest zdania, że ​​bitcoin jest na dobrej drodze do osiągnięcia kapitalizacji rynkowej o wartości 1 biliona USD.
  • Uważa też, że kryptowaluta, która dziś kosztuje 18 000 USD, wkrótce będzie warta aż 20 000 USD.

Bitcoin po 20 000 USD to formalność

McGlone pisze na Twitterze, że popularność BTC w głównym nurcie rośnie i że 20 000 USD – ATH bitcoina – jest główną przeszkodą na drodze do osiągnięcia kapitalizacji rynkowej wartej bilion USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Według wykresu McGlone’a, BTC osiągnie kapitalizację rynkową w wysokości 1 biliona USD już w latach 2021-2022.

Czeka nas bańka

Raport opublikowany przez Bloomberga i McGlone’a na początku tego miesiąca przewiduje, że bitcoin może przygotowywać się do parabolicznego ruchu, jaki ma mieć miejsce już w przyszłym roku.

Raport przytacza szereg czynników wspierających gwałtowny wzrost wyceny BTC, w tym korzystną dla kryptowalut sytuację makroekonomiczną, limit podaży bitcoina w wysokości 21 milionówc coinów, konsekwentne zakupy cyfrowych walut przez instytucje oraz czas ostatniego halvingu.

I faktycznie, w BTC inwestują już gracze z Wall Street np. Square czy Microstrategy.

Bitcoin w 2021 roku to [poziom] około 10 000 USD wsparcia i 20 000 USD oporu. Historia bitcoina wskazuje na rok 2021 jako potencjalnie rok szybkich zysków – dodał ekspert.

Lata po halvingach były okresami jednych z największych zysków dla inwestorów BTC – widać było to w 2013 jak i 2017 r. Nic nie wskazuje obecnie, by 2021 rok miał być inny.

– Podaż bitcoinów jest ograniczona, w przeciwieństwie do szerszego rynku kryptowalut, gdzie nieograniczona liczba monet ogranicza wzrost cen – dodał McGlone.

Według CoinMarketCap, bitcoin kosztuje teraz 18 020 USD, a jego obecna kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 330 miliardów USD.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here