Naga MarketsBitcoin już nigdy nie spadnie poniżej progu 1 bln dol. wartości, twierdzi Willy WooPopularny analityk kryptowalutowy, Willy Woo, twierdzi, że kapitalizacja rynkowa bitcoina (BTC) prawdopodobnie już nigdy nie zejdzie poniżej poziomu 1 biliona dolarów. W serii tweedów informuje, że akcja cenowa najstarszej kryptowaluty odzwierciedla podobne okresy w poprzednich hossach tuż przed kontynuacją wzrostów i trendu byka.

  • Główna różnica polega na tym, że we wcześniejszych cyklach wzrostowych zmienność BTC była o wiele większa
  • Willy Woo pozostaje jednak bykiem i uważa, że bitcoin będzie ostatecznie rósł do wartości 2 milionów dolarów za pojedynczy token

Kapitalizacja bitcoina nie będzie już niższa, sądzi Willy Woo

Umieszczam nas w tym miejscu w okresie hossy w porównaniu do poprzednich cykli (dane on-chain to potwierdzają). Teoria podwójnego szczytu: moim zdaniem bitcoin kończy właśnie pierwszy z “podwójnych szczytów” i okazuje się, że trójkąt zwyżkujący idący bokiem to wszystko co otrzymamy. Zmienność jest wyraźnie niższa w tym cyklu – pisał na Twitterze Willy Woo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Woo jest zdania, że gdy BTC odklei się od obszaru 1 biliona dolarów kapitalizacji rynkowej, co oznacza cenę 53 500 dolarów za BTC, flagowa kryptowaluta prawdopodobnie już nigdy nie powróci do tego poziomu cenowego.

– Kiedy już oczyścimy ten region, jest mało prawdopodobne, abyśmy kiedykolwiek ponownie zeszli poniżej 1 biliona dolarów. Dno kolejnego rynku niedźwiedzia historycznie zawsze znajduje się wyżej niż poprzedniego – zauważa analityk.

Ekspert dodaje, że 11,5% wszystkich BTC w obiegu zostało przeniesionych powyżej pułapu rynkowego wynoszącego 1 bilion dolarów, co implikuje potężne wsparcie na poziomie cenowym 53 500 dolarów.

– Zdarzyły nam się jednak 2 dni zamknięcia poniżej ważnego wsparcia kapitalizacji, co zostało szybko odrzucone – dodaje.

Na początku miesiąca Willy Woo prognozował, że kapitalizacja bitcoina będzie nadal dynamicznie rosła w długiej perspektywie czasu, a sam token osiągnie wartość 2 milionów dolarów.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here