Naga MarketsBitcoin jeszcze nie zakończył rynku byka, twierdzi Willy WooCena bitcoina (BTC) spadła znacząco w ubiegłym tygodniu, chwilowo schodząc do okolic 30 tys. dol. Willy Woo, popularny analityk kryptowalutowy uważa jednak, że byki nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa i utrata niemal 50% wartości od kwietniowych maksimów nie musi wcale oznaczać końca trendu wzrostowego.

Willy Woo nadal wierzy we wzrosty bitcoina (BTC)

Podczas wywiadu z podcasterem Peterem McCormackiem, opublikowanym na kanale YouTube What Bitcoin Did, Woo rozmawiał o wielu kwestiach, w tym o ostatniej aktywności cenowej bitcoina, a także o jego obecnej wartości. Woo zauważył, że wiele wskaźników makro wskazuje cały czas pozytywne aspekty jeżeli chodzi o budowanie odbicia od lokalnych dołków.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Istnieje ogromna ilość aktywności w sieci między inwestorami w porównaniu do wyceny. Nie widzieliśmy żadnego rodzaju manii. Rzuciliśmy się w dół z poziomu, który był wysoce organiczny – bez premii spekulacyjnej. Szczyt z 2017 roku znajdował się wyżej niż wycena organiczna – powiedział Woo, odnosząc się do danych ze wskaźnika NVT Bitcoin, który pokazuje aktywność sieci blockchain w stosunku do kapitalizacji rynkowej.

Bitcoin osiągnął około 65 000 dol. w kwietniu, następnie spadł do 50 000 dol. jednak powrócił ponownie w okolice 60 tys. dol. Jak się jednak okazało, poziom odegrał rolę istotnego oporu, który rozpoczął spadki w kierunku kilkumiesięcznych dołków, ostatecznie testując okolice 30 tys. dol.

– Myślę, że odzyskanie pozycji zajmie trochę czasu, tylko z powodu samej ilości monet, które zostały wyprzedane. Myślę, że ostatecznie, jeśli spojrzeć na kondycję sieci, to jest to dobra rzecz – dodawał Woo.

McCormack zapytał Woo wprost: “Więc to nie jest koniec rynku byka?”. Na co Woo odpowiedział: “Nie, wcale nie”.

Patrząc na wykres cenowy bitcoina Woo dodał, że cele cenowe zależą od nadchodzących dni, chociaż spodziewa się, że BTC pokona ostatecznie pułap 100 tys. dol. za jedną monetę.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

invest

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: forum gieldowe | kurs pgnig | biomed lublin cena akcji | forex waluty | xm broker | jsw notowania | mercator gpw |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here