Naga MarketsZnany inwestor BTC uważa, że kryptowaluta może nadal przekroczyć poziom 13 000 USD i rosnąć dalej.

  • filbfilb jest zdania, że hossa jest dopiero przed nami.
  • Uważa, że obecnie trwa ponowna kumulacja.

Bitcoin będzie nadal rósł

W aktualizacji prognozy kursu dla subskrybentów jego kanału na Telegramie, filbfilb napisał, że pomimo zmienności ceny z poprzedniego dnia, pozostaje bykiem.

– W kontekście tygodniowego wykresu wydaje się, że 11 000 USD utrzymuje się jako wsparcie, ale zamknięcie powyżej kluczowego poziomu wsparcia / oporu 11 500 USD byłoby natychmiastowym celem, aby poczuć się komfortowo w kontekście ogólnej idei byczej reakumulacji – podsumował.

Potem dodał, że “dziś mamy zamknięcie sierpniowych kontraktów futures, co może skutkować [większą] zmiennością po południu, więc uważajcie na jakąś akcję [cenową] w tym czasie.”

Luki na kontraktach

W swoim tweecie platforma instrumentów pochodnych Deribit potwierdziła, że ​​w piątek wygasną kontrakty na 50 900 BTC (580 mln USD) i 291 000 Etherów (113,5 mln USD).

Tymczasem tzw. „luki” kontraktów futures stanowią w tym miesiącu “główny punkt nieformalnych zakładów cenowych” wśród traderów i hodlerów. „Luka” pojawia się, gdy jedna sesja futures zaczyna się w innym miejscu niż poprzednia – bitcoin ma tendencję do przesuwania się na wykresie, aby „wypełnić” powstałą pustkę.

Jak donosi Cointelegraph, obecnie jest niższa luka na poziomie 9 700 USD i na poziomie 16 000 USD.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here