Naga MarketsZałożyciel Stone Ridge Asset Management i New York Digital Investment Group (NYDIG) widzi „ścianę pieniędzy” wchodzącą na rynek bitcoina. Uważa, że ​​instytucje dopiero się zaczynają skupowanie kryptowalut i w ciągu roku będziemy świadkami eksplozji tego typu rynku.

  • Ross Stevens jest zdania, że instytucje dopiero zaczynają kupować kryptowaluty.
  • Podkreśla, że sam widzi to, co dzieje się na tym rynku.

Bitcoin w rękach dużych graczy

Szef Stone Ridge Asset Management i założyciel NYDIG, Ross Stevens, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat instytucjonalnej adopcji bitcoina. W rozmowie z Michaelem Saylorem opowiadał, jak postrzega instytucjonalną adopcję kryptowaluty.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Mamy teraz ponad 6 miliardów dolarów w bitcoinach. (…) Jestem przekonany, że do końca roku będziemy mieć ponad 25 miliardów dolarów – powiedział. – Właśnie dostałem nową książkę zamówień. Nie zgaduję. Widzę, co się dzieje – dodał.

Kto kupuje BTC

Jeśli chodzi o rodzaje instytucji, które inwestują w bitcoina, Stevens powiedział, że “wszystkie rodzaje instytucji przyjmują bitcoiny: spółki publiczne, prywatne, fundusze hedgingowe, fundusze private equity, fundusze kredytowe. Nawet inwestorzy, którzy, gdybyś zapytał mnie rok temu, czy weszliby, powiedziałbym: absolutnie nie. ”

– Innym interesującym zjawiskiem, które widzimy w naszej książce zamówień, jest dokładnie zero klientów, którzy wycofali się z przydziału [BTC]. Może to nie być prawdą w przypadku innych firm, ale dotyczy to nas – dodał. – To, co napędza… przyspieszenie adopcji instytucjonalnej, to pogląd, że bitcoin jest pozbawiony ryzyka. Myślę, że właśnie dlatego zobaczysz ścianę pieniędzy… wchodzących na rynek tej klasy aktywów – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: s&p 500 kurs | notowania pkn orlen | eur/usd wykres | cena złotego | orlen kurs | mercator medical s.a. akcje |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here