Naga MarketsBitcoin jest silny i potężny, twierdzi Ross Ulbricht z Silk Road
Ross Ulbricht, założyciel Silk Road. Źródło: YouTube

Na konferencji Bitcoin 2021 w Miami, uczestnicy wysłuchali wywiadu telefonicznego z Rossem Ulbrichtem z Silk Road z głębi więzienia o zaostrzonym rygorze w amerykańskim mieście Tucson. Podczas wywiadu Ulbricht mówił o bitcoinie (BTC) i o tym, jak zdecentralizowana kryptowaluta “przekształca globalną gospodarkę”. Po rozmowie telefonicznej, Ulbricht został umieszczony w izolatce, zgodnie z oficjalnym kontem na Twitterze, Free Ross.

  • Silk Road był jednym z największych sklepów online działających w darknecie, który władze USA oskarżyły o handel nielegalnymi towarami i usługami
  • Do płatności wykorzystywany miał być między innymi pozwalający zachować anonimowość bitcoin
  • Ulbricht za swoje przewinienia został skazany na podwójne dożywocie i dodatkowe 40 lat pozbawienia wolności
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Ross Ulbricht mówi o BTC w swoim pierwszym wywiadzie od 8 lat

Głos Rossa Ulbrichta został usłyszany przez uczestników, którzy udali się na konferencję Bitcoin 2021 w Miami w tym roku. Ostatni wywiad został nagrany przez Bitcoin Magazine w 2013 i jest pierwszą rozmową telefoniczną z Ulbrichtem po jego aresztowaniu. Ulbricht poruszył temat utraty wolności i opowiadał jak “spędził ostatnie osiem lat obserwując jak bitcoin rośnie”Podczas rozmowy telefonicznej, Ulbricht zauważył, że gdy był zaangażowany w rozwój sieci bitcoina na jej początku, w obiegu nie było wielu altcoinów i forków. Ulbricht powiedział, że przy tym wszystkim patrzył na ekosystem kryptowalut jako na jedną wielką “rodzinę”.

– Widziałem niesamowite innowacje. Widziałem inspirującą odwagę. Nie wiedzieliśmy, jak sprawy potoczą się dla bitcoina, ale przez lata byłem pod wrażeniem tego, co osiągnęliście – przekształcamy globalną gospodarkę. Przynieśliśmy smak wolności i równości do odległych zakątków świata. Wiem, że możemy przekształcić również wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych – komentował osadzony założyciel Silk Road.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Ulbricht: “Bitcoin jest silny. Bitcoin jest potężny. Nasza praca jeszcze się nie skończyła”.

Sprawa Rossa Ulbrichta została nazwana “pomyłką sądową”, a ponad 250 organizacji, wybitnych jednostek i światowych liderów wykazało wsparcie dla Ulbrichta. Twórca Silk Road na portalu Change.org w USA zebrał największą w historii liczbę podpisów za swoim uwolnieniem – do tej pory petycję podpisało 433 845 osób. Petycja ma na celu ułaskawienie Ulbrichta, ponieważ jego przestępstwa nie były związane z przemocą, a “śledztwo, proces i skazanie były pełne nadużyć”. Ulbricht mówił o Silk Road podczas rozmowy telefonicznej z Bitcoin Magazine i powiedział:

– Pomyślałem, że dzięki bitcoinowi mogę spróbować zrobić coś, co faktycznie przyniesie zmianę. Wtedy byłem niecierpliwy. Pośpieszyłem się z moim pierwszym pomysłem, którym był Silk Road. To 26-latek, który myśli, że musi uratować świat, zanim ktoś go w tym pokona. Nie miałem pojęcia, że Silk Road zadziała, ale teraz wszyscy wiemy, że to się przyjęło. Był używany do sprzedaży narkotyków, a teraz jestem w więzieniu – komentował Ulbricht.

Ulbricht powiedział również, że Silk Road to ironia losu: projekt miał promować “wolność, prywatność, i równość” w miejscu „gdzie te rzeczy nie istnieją.” Tymczasem widzi on duży potencjał w rynku bitcoina oraz innych kryptowalut.

– Bitcoin jest potężny. My jesteśmy potężni. A nasza praca jeszcze się nie skończyła – podkreślił Ulbricht – dodawał osadzony.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: eur online | biomed lublin akcje | wirtualna polska akcje | kurs bitcoina | pgnig akcje notowania | akcje | fale elliotta |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here