Naga MarketsBitcoin jest niedowartościowany - twierdzi analityk kryptowalut BloombergaAnalityk z rynku kryptowalut Bloomberga, Mike McGlone, mówi teraz, że bitcoin jest bardzo niedowartościowany, sugerując, że jego cena powinna obecnie wynosić około 15 000 USD.

  • McGlone twierdzi, że BTC powinno kosztować 15 000 USD.
  • Uważa, że kryptowaluta jest niedowartościowana.

Bitcoin jest dziś tani!

Cena bitcoina (BTC) dziś znajduje się powyżej 10 000 USD, ale nie może trwale przebić poziomu 11 000 USD. Obecnie za 1 BTC płaci się ok. 10 800 USD, czyli 1 proc. mniej niż 24 h wcześniej.

McGlone, starszy strateg w Bloombergu, twierdzi, że to wręcz zbyt tanio. Oparł swoje argumenty na różnych czynnikach, w tym na rosnącym współczynniku hashrate bitcoina, który nadal bije nowe rekordy i ostatnio osiągnął nowe szczyty. Rośnie też liczba adresów w sieci kryptowaluty.

Według najnowszych danych z charts.Bitcoin.com, siedmiodniowy średni hashrate BTC przekroczył w tym tygodniu 140 eksahashów na sekundę (EH / s), co jest rekordowym wynikiem. 28 lipca liczba ta wynosiła średnio 127 EH / s, co było wówczas rekordem.

W międzyczasie liczba aktywnych adresów w sieci bitcoina wzrosła do 991 000, jak pokazują dane Glassnode, z 684 000 na początku tego roku, kiedy średnia cena aktywa wynosiła około 7 700 USD. Z kolei 23 grudnia 2018 r. liczba aktywnych adresów osiągnęła prawie 1,1 miliona. Wtedy bitcoin kosztował średnio 14 800 USD.

Cyfrowe złoto

McGlone zachowywał swój ogólny optymizm w kwestii bitcoina przez cały okres jego niestabilnych wahań ceny. Sugeruje, że wkraczamy w okres, w którym kryptowaluta stanie się cyfrową wersją złota.

W swojej nowej analizie przyznaje jednak, że w przyszłości mogą zaistnieć czynniki ograniczające wzrost ceny BTC. Uważa, że należy analizować wartość hashrate’u i liczbę aktywnych adresów w sieci.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here