Naga MarketsByły menedżer funduszu hedgingowego Goldman Sachs, Raoul Pal, mówi, że bitcoin (BTC) jest dziś nadal poważnie niedowartościowany. Dodaje, że niedawne wyłamanie się kryptowaluty z symetrycznego trójkąta z końca 2017 roku to dopiero początek hossy.

  • Pal jest zdania, że najciekawsze jest dopiero przed nami.
  • Dodaje, że BTC jest niedowartościowane.
  • Jego zdaniem warto też skupować ETH, które przewyższy w procentowych wzrostach BTC.

Bitcoin zaczął długoterminowy rajd po wykresie

Pal twierdzi, że patrzy na “wykresy długoterminowe”. Uważa, że pod tym kątem “bitcoin jest oszałamiający.”

Jak wielu innych jego kolegów z branży jest zdania, że to dopiero początek hossy, którą zapewne napędzą duzi inwestorzy, którzy “w końcu podąża za tym, co inwestorzy detaliczni BTC wiedzieli od samego początku – że to jest przyszłość i jest to bardzo tanie”.

Postaw też na ETH!

Chociaż on sam jest bardzo optymistyczny w stosunku do BTC, mówi też, że stawia również na Ethereum i uważa, że ​​w najbliższym czasie osiągnie ono lepsze wyniki na wykresie niż najstarsza kryptowaluta świata.

Podoba mi się też Ethereum, które jeszcze przez jakiś czas może przewyższać BTC – dodał.

Na początku tego roku Pal powiedział, że bitcoin może przekroczyć kurs 1 milion dolarów w ciągu najbliższych trzech do pięciu lat, nazywając kryptowalutę „największą inwestycją naszego życia”.

Warto dodać, że to kolejny głos ze strony Wall Street, który sugeruje, że kryptowaluty wkraczają w nową bańkę.

tweecie z 18 sierpnia handlowiec instrumentami pochodnymi @JSterz podkreślił „ekstremalne” spready kontraktów futures na bitcoinie jako znak, że wkrótce może nadejść bardzo silny wzrost kursu. Obecnie kontrakty terminowe na bitcoinie wygasające w marcu 2021 r. są wyceniane o 6 proc. wyżej niż cena spot BTC / USD na poziomie około 12 280 USD.

– Byliśmy na tym poziomie około cztery razy od 2017 roku. Jeśli BTC przekroczy 13 000 USD, to [kurs] eksploduje – dodaje.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here