Naga MarketsBitcoin jest najlepszym aktywem na rynku. Do 5 lat będzie kosztował 1 mln USD - uważa Raoul PalRaoul Pal, współzałożyciel i dyrektor generalny Real Vision Group, mówi, że bitcoin to „supermasywna czarna dziura”, która “zjada” złoto, NASDAQ, banki i obligacje.

  • Pal uważa BTC za najmocniejsze aktywo na rynku.
  • Jest zdania, że lepiej skupować BTC niż akcje czy złoto.

Bitcoin jest lepszy niż… wszystko, o czym pomyślisz!

Globalny strateg makroekonomiczny uważa, że bitcoin jest dziś najlepszym aktywem na rynku.

Te artykuły również Cię zainteresują
„Wydajność bitcoina jest TAK dominująca i tak wszechstronna, że ​​wyssie do sucha każdą narrację dotyczącą aktywów i wypluje ją. Nigdy wcześniej w mojej karierze nie widziałem czegoś tak dominującego, do tego stopnia, że posiadanie jakichkolwiek innych aktywów nie ma prawie sensu”

– napisał.

Jego zdaniem makroekonomia, przepływy kapitału, technologia, demografia i napięcia społeczne sprawią, że bitcoin się umocni.

Bitcoin po 1 milion USD do 5 lat

Pal przewiduje, że BTC osiągnie 1 milion USD w ciągu pięciu lat. Były menedżer funduszu hedgingowego Goldman Sachs mówi, że kryptowaluta to najlepsza okazja inwestycyjna w jego karierze.

Rozumiem, że to brzmi trochę przesadnie, ale teraz staram się zobaczyć to w inny sposób. Supermasywna czarna dziura [jaką jest BTC] wessie wszystko. Ponownie, jest to najlepsza okazja handlowa / inwestycyjna, jaką KIEDYKOLWIEK zauważyłem, i ma moc dać małemu [inwestorowi] szansę na przejęcie udziału w tworzeniu się bogactwa, zanim zrobi to Wall Street. Łap to [tj. okazję]! – dodał.

Kup Bitcoin i inne cyfrowe waluty za pośrednictwem giełdy numer 1 w Polsce. Skorzystaj z szybkich wpłat i wypłat, dołączając do grona ponad 800 tys. użytkowników
SPRAWDŹ NAS

BTC i kurs dzisiaj

Dziś za 1 BTC płaci się aż 13 166 USD, czyli co prawda ok. 3 proc. mniej niż dobę temu, ale nadal 2,97 proc. więcej niż tydzień temu. Można uznać, że po przebiciu oporu 13 000 USD kryptowaluta koryguje na wykresie ostatni wystrzał i może przygotowuje się do kolejnego skoku ceny.

Z kolei za 1 ETH należy zapłacić 387 USD, czyli 2 proc. mniej niż wczoraj i 1,84 proc. mniej niż 7 dni temu.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here