Naga MarketsBitcoin jest najlepszą inwestycją od 10 lat. Zyskuje średnio 200 proc. rocznie - zauważa Raoul PalBitcoin zyskuje średnio 200 proc. rocznie, co dowodzi tego, że kryptowaluta „pożera świat” – twierdzi Raoul Pal. Jak dodaje, w skali dekady mówimy już o zysku na miarę aż ponad 6 200 000 proc..

  • Bitcoin zyskuje aż 200 proc. w skali roku – zauważa Raoul Pal. Jego zdaniem kryptowaluta “pożera świat”.
  • Jak pokazują dane, w skali dekady BTC okazało się najlepszą możliwą inwestycją.
  • Inni analitycy sugerują, że wkrótce na trwale przebijemy poziom ATH BTC, czyli 20 000 USD.

Raoul Pal: BTC zyskuje 200 proc. w skali roku

Bitcoin (BTC) „pożera świat” dzięki 10-letnim zwrotom przekraczającym 6 200 000 proc. i rocznym w wysokości około 200 proc., twierdzi strateg inwestycyjny Raoul Pal.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jak zauważył Charlie Bilello, założyciel i dyrektor generalny Compound Capital Advisors, inwestycja w bitcoina dokonana w 2011 roku przyniosła zwrot w wysokości 6 271 233 proc. W czasie dyskusji Pal dodał, że „bitcoin pożera świat”.

Nowa hossa właśnie się zaczyna?

Dziś za 1 BTC płaci się ok. 19 800 USD. Jak w swoim tweecie podał analityk Alex Krueger,  obecna akcja cenowa bitcoina jest przygotowaniem do wybicia na wykresie kryptowaluty nowego szczytu.

Według Kruegera, przesunięcie kursu do poziomu ponad 20 000 USD – coś, co do tej pory się nie udawało – jest już teraz prawie gwarantowane.

– Im więcej czasu BTC spędza poniżej poziomu 20 000 USD (…), tym silniejsze będzie wybicie w górę, gdy w końcu nadejdzie – twierdzi.

Jego komentarze pokrywają się z opiniami dewelopera Vijaya Boyapatiego, który na początku tego miesiąca powiedział, że kurs bitcoina poniżej 20 000 USD jest zdrową rzeczą.

Im dłużej bitcoin spędza poniżej 20 000 USD, tym więcej energii kumuluje się pod tym poziomem, co sprawi, że ​​ruch powyżej 20 000 USD będzie znacznie bardziej spektakularny – uważa Boyapati.

Warto dodać, że bitcoin utrzymuje się powyżej poziomu pułapu 10 000 USD przez rekordowe 143 dni z rzędu.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here