Naga MarketsPopularny trader kryptowalut i influencer mówi, że spodziewa się, że bitcoin będzie nadal rósł i przebije swoje ATH w nadchodzących miesiącach.

  • Znany trader jest zdania, że BTC przebije wkrótce swoje ATH.
  • Inni przyglądają się ETH.

Bitcoin u progu bańki?

Trader The Crypto Dog mówi swoim 231 000 obserwujących na Twitterze, że bitcoin jest „najbardziej prowzrostowym zasobem naszych czasów”. Jego zdaniem to tylko kwestia miesięcy, gdy kryptowaluta przebije poziom 20 000 USD.

 

Niejako na dowód słów tradera można przeanalizować wykres udostępniony przez portal Blockchain.com. Pokazuje on, że bitcoin gwałtownie wzrósł z pułapu 0,06 USD we wrześniu 2010 r. do obecnej ceny ponad 13 000 USD, co stanowi wzrost o ponad 26 600 000 proc. w ciągu 10 lat. W tym samym czasie złoto i S&P 500 wzrosły odpowiednio o 103 proc. i 233 proc.

bitcoin wykres
Źródło: blockchain.com

Kurs ETH

Podczas gdy bitcoin nadal wykazuje na wykresie oznaki dużej siły, ether (ETH) walczy o utrzymanie kursu. Dziś cena spadła bowiem poniżej 400 USD. Pomimo tej korekty, czołowi traderzy w branży nadal patrzą na tę kryptowalutę optymistycznie.

Przykładowo Scott Melker, strateg z tego rynku, mówi swoim 129 000 followersom, że jest gotów kupić więcej ETH, nawet jeśli to spadnie do poziomu 360 USD.

– Zbliżamy się do moich ofert zakupy. Interesuje mnie czarna linia – napisał na Twitterze.

 

Trader kryptowalut Rekt Capital uważa, że ​​ether jest w fazie konsolidacji i to tylko kwestia czasu, zanim druga co do wielkości kryptowaluta wznowi swój trend wzrostowy.

ETH nadal podąża za BTC. (…) ETH/USD będzie na razie w przedziale od 391 do 434 USD. Spodziewam się, że ETH wznowi nadrabianie zaległości do BTC, gdy BTC ostygnie – tłumaczył.

Podczas gdy inni inwestorzy są optymistycznie nastawieni do Etheru, DonAlt jest ostrożny w odniesieniu do kryptowaluty ponieważ mówi, że ma ona trudności z przekroczenie oporu 400 USD.

– W przeciwieństwie do BTC, ETH nie osiągnęło miesięcznego poziomu i obecnie znajduje tam opór. Jeśli ETH nie uda się przebić tego oporu w tym miesiącu, myślę, że 270 USD (następne wsparcie) jest bardziej prawdopodobne niż dalszy wzrost – dodał.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here