Naga MarketsSenator-elekt Cynthia Lummis uważa, że bitcoin to solidny magazyn wartości. W wywiadzie dla ABC News pokrótce wyjaśnia, dlaczego kryptowaluta jest lepsza od dolara amerykańskiego.

  • Senator-elekt Lummis jest zdania, że bitcoin jest solidniejszy od dolara. Dodaje, że chodzi o jego ograniczoną podaż.
  • Chce by w USA częściej debatowano o kryptowalutach.

Bitcoin w USA zasługuje na więcej!

– Mam nadzieję, że uda mi się wprowadzić [temat] bitcoin do krajowej debaty – zadeklarowała senator. – Jestem byłą skarbniczką stanu i zainwestowałam stałe fundusze naszego stanu. Zawsze szukałem dobrego miejsca na przechowywanie wartości, a bitcoin jest czymś takim – dodała.

Dodała, że podaż dolara stale rośnie i nie jest ograniczona dziś dosłownie niczym.

– Wydobędzie się 21 milionów bitcoinów i to wszystko. To jest ograniczona podaż. Jestem więc przekonana, że przez długi czas będzie to ważny gracz – powiedziała.

Zauroczenie, które trwa siedem lat

Lummis ujawniła podczas trzeciego dorocznego Wyoming Blockchain Stampede, które odbyło się 26 września, że ​​kupiła swojego pierwszego bitcoina w 2013 roku i od tego czasu widzi potencjał kryptowaluty jako alternatywnego magazynu wartości.

Bitcoin wydał się mi bardzo obiecujący i może wzrosnąć jako realna alternatywna metoda przechowywania wartości w stosunku do dolara amerykańskiego, zarówno na poziomie instytucjonalnym, jak i osobistym. Ta potencjalność jest czymś, co musimy przynajmniej ująć w naszych rozmowach o przyszłości gospodarczej naszego kraju – tłumaczyła.

Dalej mówiła, dlaczego jest jej blisko do BTC.

Kupiłam pierwszego bitcoina w 2013 r., ponieważ wierzę w ekonomiczną siłę niedoboru i potencjał bitcoina w zakresie rozwiązywania niektórych manipulacji w naszym systemie finansowym… Teraz jestem hodlerką i trzymam [BTC], ponieważ [BTC] podobnie jak złoto może zachować względną wartość – tłumaczyła.

Lummis dostała się do senatu USA w wyniku ostatnich wyborów do izby wyższej Kongresu.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here