Naga MarketsOkazuje, że zainteresowanie bitcoinem jest większe, niż wielu z nas myśli. Wiemy już np. to, że część internautów kryptowaluta interesuje bardziej niż treści erotyczne. A to już wielkie osiągnięcie!

  • Bitcoin budzi na portalu Reddit większe emocje niż treści dot. seksu.
  • Kryptowaluta przebiła też Jezusa.
  • Niestety nadal daleko jej go gier i sportu.

Bitcoin a kwestia seksu

Jak już oficjalnie wiemy, na na platformie Reddit bitcoin budzi większe emocje niż… seks.
Reddit to zaś strona, która cieszy się ogromną publicznością. Korzysta z niej aż 440 milionów użytkowników. Liczba osób, które korzystają z subforum “r / Bitcoin” dramatycznie wzrosła od 2017 r., czego nie można powiedzieć np. o “r / Sex” (1 698 426 userów).

Te artykuły również Cię zainteresują
Liczba osób, które regularnie odwiedzają “r / Bitcoin” wynosi dziś dokładnie 1 710 091. Teraz wartość ta może dodatkowo wzrosnąć, bowiem od wczoraj wiemy, że PayPal otworzył się na kryptowalutę.

Mało tego. Bitcoin jest również bardziej popularny niż Beatlesi, których subforum śledzi tylko 118 258 subskrybentów.

To nie koniec. “R / Jesus” może pochwalić się 258 121 członkami. Jeśli więc John Lennon powiedział kiedyś, że jego zespół jest większy od Jezusa, teraz Satoshi Nakamoto, może pochwalić się tym, że bitcoin jest popularniejszy od Syna Bożego, ale też twórców hitu “Yesterday”. Przynajmniej w świecie Reddita.

Przed bitcoinem jeszcze daleka droga

Pomimo rosnącej popularności bitcoin ma przed sobą jeszcze bardzo długą drogę, zanim stanie się naprawdę topowym tematem. Jeśli spojrzymy np. na  “r / Gaming” i “r / Sports” widzimy, że te tematy śledzi już wielomilionowa widowni. To pokazuje, że w takim kontekście – rozrywki – bitcoin jest nadal mały i nieistotny.

Warto jednak zauważyć, że w adopcji kryptowalut pomagają właśnie np. portale z filmami dla dorosłych widzów. By daleko nie szukać: portal Pornhub – nasi koledzy donoszą, że to najpopularniejsza platforma z porno na świecie – akceptuje od pewnego czasy bitcoiny jako metodę płatności za swoje usługi z serii premium.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here