Naga MarketsBitcoin jest gotowy na nową falę hossy i walkę o 50 000 USD - twierdzi znany analitykStrateg i trader z rynku kryptowalut, który dokładnie przewidział spadek bitcoina w 2018 r. twierdzi teraz, że kryptowaluta jest gotowa na nową falę hossy.

  • Anonimowy analityk Smart Contracter jest zdania, że bitcoin wkrótce rozpocznie nową falę hossy.
  • Jego zdaniem w jej trakcie BTC zdrożeje do 50 000 USD. Przyjrzał się też altcoinom, w tym np. ETH czy LTC.

Bitcoin odpala siliniki!

W nowym tweecie Smart Contracter przekazał swoim 86 700 obserwującym, że bitcoin zaczyna przygotowania do nowej fali hossy. Sygnałem powyższego ma być obrona poziomu 30 000 USD.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ooo, niezły wykup BTC tutaj, mam już zajętą długą pozycję (…). Myślę, że rozpoczął się bieg do [poziomu] 50 000 USD – stwierdził.

 

Dodał też, że widzi także to, że na rynku BTC dominuje teraz ponury nastrój, co sugeruje, że dno jest już za nami lub jest blisko.

Ethereum

Smart Contracter przygląda się również ethereum (ETH). Mówi, że i ta kryptowaluta wkrótce zaskoczy inwestorów. Nim jednak znów zacznie drożeć, może jeszcze spaść do 1200 USD.

 

Analityk uważnie obserwuje również zmiany ceny Cream. Zauważa, że ​​Cream wyszło z konsolidacji i jest na drodze do osiągnięcia nowego ATH na poziomie 250 USD, co stanowi 44-proc. wzrost w porównaniu z obecną ceną wynoszącą 173 USD.

 

Smart Contracter jest również optymistyczny w kwestii Matic Network (MATIC) i Akropolis (AKRO), które są protokołami z rynku DeFi. Uważa, że ​​oba aktywa kryptograficzne wyłamały się z konsolidacji i są gotowe na wzrosty.

Trader jest jednak pesymistą jeśli chodzi o litecoina. Przewiduje, że ósma co do wielkości kryptowaluta jest raczej gotowa do kontynuowania korekty i ponownego odwiedzenia wsparcia poniżej 100 USD, a nie wzrostów i walki o nowe ATH.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: usd pln prognoza | rekomendacje gpw | pgnig gpw | kurs.funta | kurs cdprojekt | akcje orlen |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here