Naga MarketsBitcoin jest gotowy do kontynuowania hossy - twierdzi GlassnodeGlassnode sugeruje, że ​​BTC jest gotowe do odbicia i kontynuacji hossy. Takie wnioski przedstawiono w raporcie z 25 stycznia.

  • Firma Glassnode sugeruje, że główna kryptowaluta rynku wkrótce wystrzeli na wykresie i będzie kontynuowała hossę.
  • Jak tłumaczy, współczynnik Spent Output Profit Ratio (SOPR) sugeruje ponoć, że czeka nas nowa fala wzrostów.

Bitcoin wkrótce wystrzeli!

Glassnode zauważyło, że tzw. skorygowany współczynnik Spent Output Profit Ratio (SOPR) sugeruje, że dalszy spadek ceny BTC sprawi, że wielu inwestorów będzie już na minusie, jeśli chodzi o inwestycję w kryptowalutę. Pomimo tego ma być to byczy sygnał.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Aby SOPR spadł, inwestorzy musieliby być gotowi do sprzedaży [BTC] ze stratą, co jest mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę obecny kształt rynku […] Szukaliśmy tego resetu, aby wygenerować pewną stabilność rynku i utorować drogę do następnej hossy – twierdzi firma.

Podczas gdy SOPR powinien zazwyczaj oscylować w pobliżu 1, ekstremalny wzrost kursu BTC w ostatnich miesiącach spowodował, że rósł powyżej 1,15, co miało miejsce pod koniec grudnia i początkiem 2021 roku. Spadek poniżej 1 jest mniej realny, bowiem w czasie hossy inwestorzy rzadko chcą łatwo sprzedać swoje aktywa ze stratą.

Glassnode zauważyło, że wykres współczynnika sugeruje, że obecna korekta dobiega końca.

Ruchy w blockchainie

25 stycznia Glassnode poinformował również, że 2,3 miliona BTC, czyli 12,6% krążącej podaży bitcoina, zostało przeniesionych w łańcuchu, podczas gdy BTC przekraczał poziom 30 000 USD, oznaczając aktywność jako byczą.

Jest to znaczące, biorąc pod uwagę, że BTC przekroczyło 30 000 USD tylko w tym roku. Sugeruje, że inwestorzy wnoszą kapitał, a tym samym mają zaufanie do dalszej aprecjacji cen – dodano.

Dziś 1 BTC kosztuje 32 325 USD.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolars | dlaczego akcje pgnig spadają | prognoza usd | kirs dolara | notowania orlen |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here