Naga MarketsCena BTC wzrosła od 29 września br. o ponad 26 tysięcy dolarów z niespełna 21 tysięcy dolarów, aż powyżej 67 tysięcy dolarów, co jest najwyższym poziomem w dotychczasowej historii notowań tej kryptowaluty. Oznacza to, że bitcoin potrzebował dokładnie 189 dni, by ponownie ustanowić nowy rekord wszech czasów (ATH). Mimo, że wielu inwestorów oczekuje dalszej zwyżki na notowaniach najstarszej z walut wirtualnych, to są i tacy, którzy oczekują załamania rynku.

To koniec wzrostów BTC?

Znany, polski YouTuber ekonomiczny i doradca majątkowy Cezary Graf uważa, że bitcoin jest drogi i obecnie nie czas na to, by w niego inwestować. W jego oczenie, posiadacze kryptowaluty powinni rozważyć jej sprzedaż.Cezary Graf postanowił skomentować także post Sławomira Mentzena, który pisząc “Hodl” wskazał, iż oczekuje dalszej aprecjacji BTC. YouTuber zasygnalizował, iż ten jest prawdopodobnie w błędzie i powinien realizować zyski.

Warto w tym miejscu zwrócić jednak uwagę, iż Cezary Graf nawoływał do realizacji zysków od remontu, gdy notowania bitcoina przekroczyły poziom 35 tysięcy dolarów. Obecnie za jednego bitcoina zapłacić trzeba zaś ponad 66 tysięcy dolarów, co oznacza, że BTC wzrósł od tego czasu o niemal 90 proc.

Autor poleca także:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dino akcje opinie | bitcoin notowania | pekao akcje opinie | aktualny kurs korony czeskiej | notowania jsw | kurs akcji pko | pknorlen notowania | prognozy kursu dolara |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułAkcje CI Games wycenione na 3,7 zł przez Redeye. Kurs z 2-krotnym potencjałem do wzrostów
Następny artykułMZ: Dzienna liczba szczepień przeciw COVID-19: 62 763, nowych zakażeń: 5 592
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here