Naga Markets



Maksymilian Bączkowski podczas Invest Cuffs 2019
Maksymilian Bączkowski, redaktor Comparic.pl

Na początku lutego redaktor Comparic24.tv, Maksymilian Bączkowski, prognozował wzrost ceny Bitcoina do 12 lub nawet 13 tysięcy dolarów przed końcem marca 2020 roku. Na niespełna trzy tygodnie przed upływem tej daty aktualizuje jednak swoje założenia w związku z silniejszą deprecjacją BTC. Nadal uważa co prawda, że wspomniane poziomy zostaną osiągnięte, zmienia się jednak perspektywa czasowa.


Bitcoin na razie spada, niezbędna re-akumulacja przed silniejszym odbiciem

Bitcoin powinien osiągnąć przedział 11-12 tysięcy dolarów, nie nastąpi to jednak do końca marca, na razie czekamy na wyhamowanie spadków, które pozwolą wchodzić w długie pozycje na korzystniejszych poziomach cenowych. Nie będziemy łapać noży (…) gdzieś w dobrym miejscu będziemy szukać miejsca akumulacji. W tym celu rynek musi wyhamować deprecjację i rozrysować konsolidację, która pozwoli na ruch w górę – wyjaśnia Maksymilian Bączkowski.

Bączkowski jest zdania, że dopóki wybita strefa wsparcia intraday w okolicach poziomu 7500 dolarów będzie działała jako opór, nie można wykluczać dalszej deprecjacji.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: CD Projekt już z podobną korektą jak w 2018 roku
Następny artykułKurs funta (GBPPLN) walczy przy poziomie 4.91 PLN. Czy wykres utrzyma się przed dalszymi spadkami?
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here