Naga MarketsBitcoin - jak inwestować i kiedy sprzedać? Radzi Jim Cramer Jim Cramer, gospodarz Mad Money, udzielił kilku porad odnośnie tego, jak inwestować w Bitcoina oraz kiedy jest dobry moment na sprzedaż BTC. Cramer uważa się za zwolennika Bitcoina i nakreśla dowody, dla których jest kryptowaluta jest sprzedawana oraz dlaczego ludzie kupują BTC zamiast złota.

  • Cramer uważa, że ludzie nie wierzą już w waluty fiducjarne
  • Bitcoin ma urok w czasach nieufności ludzi do rządów
  • Inwestor sprzedał część Bitcoinów i zrobiłby tak samo, gdyby to były akcje

Bitcoin (BTC) – inwestowanie i sprzedaż wg Cramera

Jim Cramer zarządzał zarządzał niegdyś funduszem hedgingowym, a ostatnio jest także gospodarzem programu Mad Money nadawanego przez CNBC.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Ludzie nie wierzą już w walutę fiducjarną. Ludzie wierzą, że Stany Zjednoczone drukują pieniądze… Ale Bitcoin nie drukuje Bitcoinów. Jest to więc cenniejsze w taki sam sposób, w jaki trudno jest znaleźć złoto. Stwierdzamy, że złoto drożeje o około 1% w porównaniu niż rok wcześniej, to wszystko… więc ma to związek z deficytem – mówił Cramer.

Podkreślił przy tym, że nie ma czegoś takiego jak deficyt dolarów, podczas gdy jest pewien niedobór złota, skontrastował:
– Jest totalny deficyt Bitcoina. Kiedy masz coś, czego brakuje w erze, w której ludzie boją się inflacji i nie wierzą w obligacje rządowe i ogólnie nie wierzą w rządy, wtedy Bitcoin nagle ma urok.

Cramer porównuje inwestowanie w BTC do inwestycji na rynku akcji. Jak powiedział: -Sprzedałem wczoraj wystarczająco dużo bitcoinów, aby spłacić swoją początkową inwestycję, co zrobiłbym także, gdyby to były akcje. Wyciągam swoją bazową kwotę i pozwalam reszcie działać.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.

– Nie zamierzam ponownie spoglądać na Bitcoina. Nie przeszkadza mi Bitcoin, dopóki nie wróci do miejsca, w którym go kupiłem, a potem przeliczę i może kupię ponownie – dodał.

Cramer rozwinął swoją myśl mówiąc, że jeśli ktoś zarobił dwa razy więcej niż zainwestował, warto żeby wyciągnął z tego sporą część. Sam tak zrobił, gdyż dla niego nie różni się to od inwestowania w akcje z tym, że w przypadku BTC wszystko działo się o wiele szybciej.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here