Naga Markets
Bitcoin i spadkowa formacja RGR? Peter Brandt wierzy w powrót byków na BTC
Peter Brandt

Bitcoin (BTC) rozrysował klasyczną formację “głowy z ramionami”, ale byki wciąż mogą wygrać, twierdzi weteran tradingu i popularny komentator rynkowy, Peter Brandt. Jego zdaniem, jest zbyt wcześnie, aby niedźwiedzio nastawiać się do kryptowaluty, a obecne spadki są jedynie „zdrową korektą” po długim okresie niemal nieprzerwanych wzrostów.

Bitcoin, formacja głowy z ramionami i Peter Brandt

Peter Brandt, który jest znany ze swoich trafnych prognoz jeżeli chodzi o przewidywania przyszłych cen BTC, nie zgadza się z niedźwiedzimi scenariuszami dotyczącymi cyfrowego aktywa. W najnowszym tweecie z 27 października twierdzi, że formacja RGR nie zawsze kończy się osiągnięciem docelowego poziomu spadków.Pomimo zbliżenia się do poziomu 58 000 dol. po ustanowieniu historycznych maksimów powyżej poziomu 67 tys. dol., analitycy pozostają zasadniczo spokojni. Wśród nich znajduje się również Brandt, który twierdzi, że jak na razie nie ma powodu, aby sprzedawać bitcoina.

– Wybicie formacji głowy i ramion nie musi zawsze oznaczać rynku niedźwiedzia i spadku do zakładanego zasięgu RGR. Ten wzorzec może również zawieść (byczy sygnał) lub przekształcić się w większą konsolidację – komentuje Brandt.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ CFD NA KRYPTOWALUTY

72% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

Do swojego wpisu Brandt dołącza wykres BTC/USD (interwał czterogodzinny), na którym zaznaczył linię szyi formacji RGR. Jej wybicie zazwyczaj oznacza mocniejsze spadki cen (a mierzony zasięg formacji to odległość od głowy, czyli najwyższego punktu układu do właśnie wspomnianej linii szyi).

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin info | kurs franka sprzedaż | cfd co to jest | notowania nasdaq | develia gpw | mercator akcje prognozy | biomed cena akcji |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here